Сряда, 17 Юни 2026, 12:24

Опасна фасада на пощата в Трудовец притеснява жители на селото

31 Март, 13:47
(1) (0)
Ботевград - Новини
Прочетена: 868 15


Фасадата на сградата на пощата в село Трудовец е в лошо състояние и създава реална опасност за гражданите. По думите на жители на селото, от сградата падат парчета мазилка и части от козирката над входа.

Особено притеснителна е ситуацията в началото на всеки месец, когато десетки възрастни хора посещават пощата, за да получат своите пенсии. Сградата е на „Български пощи“, а падащите елементи от фасадата създават риск за здравето и безопасността на хората, които чакат пред входа.

Разтревожени граждани споделят, че се опасяват от възможен инцидент, ако не бъдат предприети навременни мерки за обезопасяване и ремонт на сградата.

Жителите на Трудовец се надяват компетентните институции да обърнат внимание на проблема и да предприемат действия, преди да се стигне до неприятен инцидент.

Източник: balkanec.bg

Коментари (15)

  • Отговори (6) (5)
    1. добавен от: Анонимен 31 Март, 14:00

    Бе то, вчера паднаха парчета пред входа на данъците от сградата на общината където хората са на върволица да си плащат данъците, вие за селото пискате! Продавайте, на некой!

    • (4) (5)
      1. добавен от: Анонимен 31 Март, 16:25

      Дали статията не е поръчкова? Дали не обслужва нечии интерес? Държавата да е лош стопанин и да се продаде на частен собственик. Много добре би се почувствал някой като феодал на центъра на селото......

  • Отговори (13) (2)
    2. добавен от: Анонимен 31 Март, 16:05

    Нищо и никъде не се поддържа в цялата Община, поне от десет години.

  • Отговори (2) (3)
    3. добавен от: Анонимен 31 Март, 16:26

    Ми да не одат под козирката … много е трудно да се сетат

  • Отговори (2) (0)
    4. добавен от: Анонимен 31 Март, 17:52

    да не одат под козирката - отде да знаят че не се оди,

  • Отговори (5) (3)
    5. добавен от: Анонимен 31 Март, 17:56

    Б това село както и в Ботевград нищо не се поддържа само големи приказки от кметове и смешниците ..обществен ред и полиция..корупция

  • Отговори (2) (3)
    6. добавен от: Анонимен 31 Март, 18:47

    Ми да проявим гражданска инициатива, като съберем средства и проблема да се оправи, все пак това е за всички нас.

  • Отговори (2) (0)
    7. добавен от: Анонимен 31 Март, 19:06

    Ке падне скоро от дъжда и ке утепа некой

  • Отговори (0) (2)
    8. добавен от: Анонимен 31 Март, 19:07

    Дремку

  • Отговори (1) (0)
    9. добавен от: Анонимен 31 Март, 21:40

    Ще падне, също като козирката на пощата в Ботевград преди няколко години.
    Тогава беше рано сутринта и затова се размина без жертви.
    Дано и тук да е така, ако не се вземат мерки.

  • Отговори (2) (0)
    10. добавен от: Анонимен 1 Април, 00:16

    Реките.са.важни.там.епаратаа.крайинема

Добави коментар:

Назад

Последвайте ни във Facebook

Обяви

виж всички
виж всички
виж всички

Анкета » коментари (2)

Одобрявате ли вдигането на цените на автобусните превози

Анкета » коментари (2)

Одобрявате ли вдигането на цените на автобусните превози

отговори
Да, нормално е при повишаване цените на горивата (18)
70% Complete
Да, но трябва да има повишаване и на качеството на услугата (38)
70% Complete
Не, защото не се прави нищо за условията на пътниците (80)
70% Complete
Твърдо не, това е спекула и печалбарство (57)
70% Complete
Не, защото държавата и общините дофинансират някои курсове (14)
70% Complete
Нямам мнение (4)
70% Complete