Оспорван мач между юношите старша възраст на Чавдар и Царско село

17 Септември 2017, 22:42
(0) (0)
Етрополе - Новини
Прочетена: 1384 0

Сериозен сблъсък имаше в днешната среща от първенството на Юноши старша възраст "Зона", р. 1999-2000 г., между отборите на Чавдар /Етрополе / и Царско село /София/. Мачът се игра на изкуственото игрище на ст. "Чавдар" от 17.00ч. и бе спечелен с 2:1 от тима на домакините, като в голмайстори за Чавдар се превърнаха Станислав Благоев в 30-та мин., а две минути по-късно се разписа и Димитър Борисов. След почивката играта видимо се изнерви и се стигна до размяна на нарушения и показването на наказателни картони от страна на главния съдия.Гостите търсеха реванш и си позволиха доста твърди влизания, което накъса играта и създаде напрежение на терена. В 60-та мин. софийската формация върна един гол и си повярва, че може да постигне нещо повече в срещата, но това не се случи. В 63-та мин. бе показан червен картон на капитана на Чавдар -Цветомир Янков /спорд главния съдия за обидни реплики/. До края на мача можеше да се види проява на нерви, размяна на реплики, нарушения и още картони и повече от петминутно продължение. В крайна сметка Чавдар спечели заслужено с 2:1.

Мъжкият отбор на Чавдар постигна победа с 4:1 над Ботев Ихтиман в изиграната вчера /16 септември/ среща от 6-ти кръг на първенството в Югозападната трета лига с голмайстори : Иван Мишев, Симеон Вешев, Михаил Михайлов и Николай Ботев.