Сряда, 17 Юни 2026, 13:27

Откриха прострелян мъж в село Новачене

4 Март, 13:46
(2) (0)
Ботевград - Новини
Прочетена: 16838 28


Около 21:30 часа на 28 февруари в Районното управление в Ботевград е постъпил сигнал за открит прострелян мъж на адрес в село Новачене. Това съобщиха от ОДМВР - София за Balkanec.bg.

На място е изпратен екип на спешна помощ, който е констатирал смъртта на мъжа. При извършения оглед на местопроизшествието е установено, че починалият е с огнестрелна рана в областта на корема, съобщават още от полицията, като уточняват, че към момента не са установени данни за насилствена смърт.

По случая е образувано досъдебно производство, като разследването продължава под ръководството на Окръжната прокуратура.

Източник: balkanec.bg

Коментари (28)

  • Отговори (10) (6)
    1. добавен от: Анонимен 4 Март, 14:12

    Само направил си дупка в корема

    • (8) (4)
      1. добавен от: Анонимен 4 Март, 16:21

      Така е. И затова няма данни за насилие.
      Не знам кой пише тези статии, но е просто страшно понякога.
      Сега остава да напишат, че по данни от водещите разследването раната е нанесена с някоя дълга 2 метра пушка, с която той сам се е гръмнал в корема. Без да мислят, че ръцете му няма да стигнат до спусъка, за да го натиснат

  • 2.

    Коментарът беше изтрит поради използването на нецензурни или неуместни изрази!

  • Отговори (22) (3)
    3. добавен от: Анонимен 4 Март, 14:23

    Тази статия ще стане хит в мрежата. Прострелян мъж с гнестрелна рана в корема с последвала смърт без данни за насилие.Ако не беше тъжно ,щеше да е адски смешно.Съболезнования на близките.

  • 4.

    Коментарът беше изтрит поради използването на нецензурни или неуместни изрази!

  • Отговори (5) (1)
    5. добавен от: I 4 Март, 15:44

    Кой е име !?

  • Отговори (4) (0)
    6. добавен от: A 4 Март, 15:46

    Защото разбрах ,че е гръмнат някой по телепатите !

  • Отговори (5) (4)
    7. добавен от: Анонимен 4 Март, 15:49

    кой е извършителя та сте образували досъдебно производство ?

  • Отговори (3) (2)
    8. добавен от: Е 4 Март, 16:01

    Още нощеска !

  • Отговори (2) (1)
    9. добавен от: Анонимен 4 Март, 16:02

    Как се казва човека

  • Отговори (22) (6)
    10. добавен от: Анонимен 4 Март, 16:04

    От как герб властват в това село само убийства кражби и цигани тая кметица погреба селото

    • (0) (1)
      1. добавен от: Анонимен 5 Март, 17:20

      Ако беше ти кмет как би се оправил с циганите и те имат права морал ценности

Добави коментар:

Назад

Последвайте ни във Facebook

Обяви

виж всички
виж всички
виж всички

Анкета » коментари (2)

Одобрявате ли вдигането на цените на автобусните превози

Анкета » коментари (2)

Одобрявате ли вдигането на цените на автобусните превози

отговори
Да, нормално е при повишаване цените на горивата (18)
70% Complete
Да, но трябва да има повишаване и на качеството на услугата (38)
70% Complete
Не, защото не се прави нищо за условията на пътниците (80)
70% Complete
Твърдо не, това е спекула и печалбарство (57)
70% Complete
Не, защото държавата и общините дофинансират някои курсове (14)
70% Complete
Нямам мнение (4)
70% Complete