Неделя, 14 Юни 2026, 09:54

Отново опашки на ГКПП Калотина

20 Юли 2019, 11:30
(0) (0)
Драгоман - Новини
Прочетена: 1894 1


Преминаването на ГКПП Калотина за вход в България отново е затруднено заради турските гастербайтери. Образували са се огромни колони от чакащи автомобили и автобуси, въпреки че граничните власти на двете страни работят на пълен капацитет. За влизане в България се чака около час и нещо.

Интензивен е трафикът и на трасе изходящи посока Сърбия, където също са се образували колони от чакащи автомобили.


Източник: balkanec.bg

Ключови думи: ГКПП Калотина

Коментари (1)

  • Отговори (0) (0)
    1. добавен от: Анонимен 20 Юли, 15:40

    Не пьтувайте за гробищата ли пьтувайте.

Добави коментар:

Назад

Последвайте ни във Facebook

Обяви

виж всички
виж всички

Анкета » коментари (1)

Одобрявате ли вдигането на цените на автобусните превози

Анкета » коментари (1)

Одобрявате ли вдигането на цените на автобусните превози

отговори
Да, нормално е при повишаване цените на горивата (17)
70% Complete
Да, но трябва да има повишаване и на качеството на услугата (37)
70% Complete
Не, защото не се прави нищо за условията на пътниците (79)
70% Complete
Твърдо не, това е спекула и печалбарство (54)
70% Complete
Не, защото държавата и общините дофинансират някои курсове (14)
70% Complete
Нямам мнение (4)
70% Complete