В близост до Елин Пелин, в китното село Потоп, се намира комплекс „Дар“ – място, което съчетава спокойствието на природата, българските традиции и възможността за пълноценна почивка със семейството.
Комплексът предлага разнообразни атракции и уютна атмосфера за малки и големи посетители. На разположение са два къта с животни, които предизвикват интереса на децата и създават усещане за близост до селския начин на живот.
Една от най-интересните части на комплекса е автентичната къща от XIX век, в която е подредена експозиция с предмети от края на XIX и началото на XX век. Посетителите могат да се докоснат до бита и традициите на миналото, съхранени в типична възрожденска обстановка.
Комплекс „Дар“ разполага още с механа в битов стил, детски кът с разнообразни съоръжения за игра, просторни зелени площи за отдих, а през активния сезон – и зеленчукова градина.
Мястото се утвърждава като предпочитана дестинация за семейни посещения, разходки сред природата и създаване на спомени далеч от градския шум.
През седмицата се организират и групови посещения за деца и ученици, като те се осъществяват след предварителна резервация.
Комплексът е отворен за всички посетители, които търсят спокойствие, уют и среща с българските традиции сред природата.
Публикувано на 5.06.2026г. 18:13 | Продава
Публикувано на 5.06.2026г. 11:02 | Дава под-наем
Публикувано на 5.06.2026г. 08:30 | Дава под-наем
Публикувано на 3.06.2026г. 17:09 | Продава
Публикувано на 2.06.2026г. 21:19 | Взима под-наем
Публикувано на 9.06.2026г. 15:59 | Търси
Публикувано на 9.06.2026г. 04:23 | Предлага
Публикувано на 8.06.2026г. 04:17 | Предлага
Публикувано на 4.06.2026г. 13:45 | Предлага
Публикувано на 4.06.2026г. 08:24 | Търси
Публикувано на 8.06.2026г. 15:48 | Продава
Публикувано на 30.05.2026г. 14:42 | Продава
Публикувано на 15.05.2026г. 10:54 | Продава
Публикувано на 25.04.2026г. 05:20 | Продава
Публикувано на 5.03.2026г. 07:18 | Продава
Уникален комплекс!
Посетихме го през уикенда!
Децата се забавляваха , щастливи и свободни!
Смях през сълзи с всички животинки!
А Ани и Васко…., прекрасни домакини.
Посрещнаха ни с усмивка и внимание към всички.
Вкусна храна , приготвена на момента….
Непременно трябва да посетите това прекрасно място…..
Сметай,що пари са превъртени и българина бил беден,нема такъв филм,кой докачи кацата от най ниско до най високо ниво,гребе яко,да не чувам оплаквания.