Понеделник, 8 Юни 2026, 02:30

Пенсионери от с.Калугерово посетиха Гложенски манастир

25 Април 2016, 15:40
(0) (0)
Правец - Новини
Прочетена: 4909 9


Членовете на пенсионерският клуб на с. Калугерово посетиха Гложенски манастир. След това гостуваха на пенсионерския клуб на гр. Тетевен. Срещата премина с много положителни емоции и много нови приятелства.
Възрастните хора посетиха и някои забележителности на града. 

Източник: balkanec.bg

Коментари (9)

  • Отговори (1) (0)
    1. добавен от: Анонимен 25 Април, 17:06

    eeeeeee komunisti moshno

  • Отговори (0) (0)
    2. добавен от: Анонимен 25 Април, 17:09

    Дидо ти ли си 1 :D

  • Отговори (0) (1)
    3. добавен от: Анонимен 25 Април, 17:11

    mi tezi svodski kukumqvki kyde sa trygnali??

  • Отговори (0) (0)
    4. добавен от: Анонимен 25 Април, 21:26

    №1 и фашист да си нямаше да те върнем ако се беше записал за екскурзията. Сега духай супата!

  • Отговори (1) (0)
    5. добавен от: Анонимен 26 Април, 17:28

    Колко им трябва на пенсионерите-една екскурзия и гората е наша(разбирай на семейството на кметицата).За това тя ще се вози с джипове анаивните хорица с автобус.

  • Отговори (0) (0)
    6. добавен от: Анонимен 26 Април, 23:33

    Беше прекрaсно вълнуващ манастир и неповторимa атмосфера.

  • Отговори (0) (0)
    7. добавен от: Анонимен 27 Април, 02:54

    Убaво беше

  • Отговори (0) (0)
    8. добавен от: Анонимен 17 Декември, 15:06

    :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

  • Отговори (0) (0)
    9. добавен от: Анонимен 17 Декември, 15:09

    А бе , няма ли по-читав от Наталия зап кметски наместник. Това е едно нагло, просто и тъпо същество. Приватизираха гората с мъжа си, затова ще има и втора къща и много други неща. :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x

Добави коментар:

Назад

Последвайте ни във Facebook

Обяви

виж всички
виж всички
виж всички

Анкета » коментари (1)

Одобрявате ли вдигането на цените на автобусните превози

Анкета » коментари (1)

Одобрявате ли вдигането на цените на автобусните превози

отговори
Да, нормално е при повишаване цените на горивата (13)
70% Complete
Да, но трябва да има повишаване и на качеството на услугата (32)
70% Complete
Не, защото не се прави нищо за условията на пътниците (70)
70% Complete
Твърдо не, това е спекула и печалбарство (50)
70% Complete
Не, защото държавата и общините дофинансират някои курсове (10)
70% Complete
Нямам мнение (4)
70% Complete