Неделя, 14 Юни 2026, 10:52

Пешеходец загина при тежка катастрофа между Скравена и Новачене

1 Декември 2025, 12:54
(1) (1)
Ботевград - Новини
Прочетена: 5803 10


Около 23:20 часа на 28 ноември на телефон 112 постъпил сигнал за пътен инцидент на главен път 1-1, в участъка между селата Скравена и Новачене.

По първоначални данни движещ се по пътното платно мъж е бил блъснат от лек автомобил, след което през тялото му са преминали няколко тежкотоварни МПС, които не са спрели и са продължили движението си в посока Мездра.

Смъртта на пешеходеца е констатирана от екип на спешна помощ. Водачът на автомобила е изпробван за употреба на алкохол и наркотици, като пробите му са отрицателни.

По случая е образувано досъдебно производство.

Източник: ОДМВР - София

Коментари (10)

  • Отговори (5) (5)
    1. добавен от: Анонимен 1 Декември, 13:51

    Бог да го Прости Картофа

  • Отговори (3) (0)
    2. добавен от: Анонимен 1 Декември, 13:51

    Картофа

  • Отговори (2) (0)
    3. добавен от: Анонимен 1 Декември, 15:51

    От Скравена ли е?

  • Отговори (3) (0)
    4. добавен от: Анонимен 1 Декември, 16:58

    Кой е тоя картоф

    • (0) (0)
      1. добавен от: Марина 21 Януари, 00:00

      Тоя картоф ебеше макя ти и към нея отиваше

  • Отговори (1) (0)
    5. добавен от: Анонимен 1 Декември, 21:56

    Това на скоростния път ли е станало

  • Отговори (2) (0)
    6. добавен от: Анонимен 2 Декември, 15:49

    Не е известно, но Димитрина каза, че е бил клошар, без подробности

    • (0) (0)
      1. добавен от: Марин 21 Януари, 00:00

      Майка ти е клошарка и са ебе на пътя

  • Отговори (0) (0)
    7. добавен от: Анонимен 2 Декември, 17:10

    Малко инфо от балканец

  • Отговори (0) (0)
    8. добавен от: Анонимен 3 Декември, 14:12

    Ужас!

Добави коментар:

Назад

Последвайте ни във Facebook

Обяви

виж всички
виж всички

Анкета » коментари (1)

Одобрявате ли вдигането на цените на автобусните превози

Анкета » коментари (1)

Одобрявате ли вдигането на цените на автобусните превози

отговори
Да, нормално е при повишаване цените на горивата (17)
70% Complete
Да, но трябва да има повишаване и на качеството на услугата (37)
70% Complete
Не, защото не се прави нищо за условията на пътниците (79)
70% Complete
Твърдо не, това е спекула и печалбарство (54)
70% Complete
Не, защото държавата и общините дофинансират някои курсове (14)
70% Complete
Нямам мнение (4)
70% Complete