Сряда, 10 Юни 2026, 22:27

ПГПЧЕ „Алеко Константинов“- Правец получи редица отличия на церемония на РУО София-област

2 Юни, 12:55
(0) (0)
Правец - Новини
Прочетена: 1279 2


Представители на ПГПЧЕ „Алеко Константинов“ бяха отличени на тържествена церемония, организирана от Регионалното управление на образованието – София-област по повод 24 май.

Директорът на гимназията Христина Иванова получи отличието „Директор на годината 2026“ на РУО – София-област. Наградата е признание за нейния принос към развитието на образователната институция и за постигнатите резултати в управленската дейност.

С награди за цялостен принос към образователното дело бяха удостоени преподавателите Стефка Атанасова-Йовчева и Нели Тенева-Танова.

Отличие в категорията „Най-успешен млад учител“ получи Христина Ирчева.

Сред наградените ученици са Никол Михайлска от XII В клас, която бе отличена с приза „Зрелостник на годината“, и Никол Георгиева от X А клас, получила наградата „Ученик на годината“.

По време на събитието бе връчено и отличието „Учител на годината“ на ПГПЧЕ „Алеко Константинов“ за учебната 2025/2026 година. Негов носител стана Десислава Кусева, избрана от Педагогическия съвет на гимназията.

Получените отличия са признание за усилията и постиженията на ръководството, преподавателите и учениците на училището и за приноса им към развитието на образованието в региона.

Следвайте Balkanec.bg:

Във фейсбук: https://www.facebook.com/balkanecbg

В youtube: https://www.youtube.com/@balkanec_bg

Viber: https://invite.viber.com/?g2=AQA2Etkwz5oDLlZbHwe5FWzyfCeZZFL0aMLES84s6n4xbbeki6lQG3zdbXOGkYiA





снимка: Езикова гимназия гр. Правец

Източник: balkanec.bg

Коментари (2)

  • Отговори (1) (0)
    1. добавен от: З Ц 2 Юни, 21:24

    Браво на всички за успехите! Заслужили сте си ги с много любов към работата! Това е достоен човек,който с право е директор!

  • Отговори (2) (2)
    2. добавен от: Анонимен 3 Юни, 10:14

    Това е Правец това са неговите ученици, винаги номер едно.

Добави коментар:

Назад

Последвайте ни във Facebook

Обяви

виж всички
виж всички
виж всички

Анкета » коментари (1)

Одобрявате ли вдигането на цените на автобусните превози

Анкета » коментари (1)

Одобрявате ли вдигането на цените на автобусните превози

отговори
Да, нормално е при повишаване цените на горивата (13)
70% Complete
Да, но трябва да има повишаване и на качеството на услугата (34)
70% Complete
Не, защото не се прави нищо за условията на пътниците (75)
70% Complete
Твърдо не, това е спекула и печалбарство (50)
70% Complete
Не, защото държавата и общините дофинансират някои курсове (13)
70% Complete
Нямам мнение (4)
70% Complete