Понеделник, 8 Юни 2026, 02:13

Почина Любен Дилов-Син

2 Юни, 11:30
(0) (0)
Ботевград - Новини
Прочетена: 4565 15


На 61-годишна възраст почина Любен Дилов-син.

Преди повече от месец депутатът прекара тежък инфаркт. За здравословното състояние на писателя и сценарист се разбра на 30 април, когато той не се появи на първото заседание на 52-ото Народно събрание, за да положи клетва. В средата на май месец той беше транспортиран към България от Рим, където бе в кома.

Тъжната новина съобщи Бойко Борисов, лидер на ГЕРБ, във фейсбук.

"Сбогом, Любо Дилов! Загубих приятел, ярка личност, талантлив писател и човек с изключително чувство за хумор и гражданска позиция.Изказвам своите най-искрени съболезнования на семейството, близките, приятелите и всички, които го уважаваха и обичаха."


Източник: Novini.bg

Коментари (15)

  • Отговори (9) (2)
    1. добавен от: Анонимен 2 Юни, 11:44

    Прекрасен човек,с великолепно чувство за хумор.
    Мир на праха му.

  • Отговори (2) (3)
    2. добавен от: ГАЛИНА СТОЯНОВА 2 Юни, 11:51

    Невероятно умен и знаещ човек, с високо чувство за хумор и прозорливост, поклон.

  • Отговори (9) (12)
    3. добавен от: Анонимен 2 Юни, 12:04

    Мир на починалия. Баща му е бил забележителен човек, оставил забележителни книги с научна фантастика. А Любен Дилов син беше колоритна личност, но повече тарикат с комерсиални интереси, а имаше и вулгарни прояви. Бог да съди или да прощава.

  • Отговори (12) (16)
    4. добавен от: Анонимен 2 Юни, 12:13

    Който се е допрел до крадливата шайка на Винету добро не е видел кармата го застига и клетвите на хиляди ограбени хора

    • (19) (6)
      1. добавен от: Анонимен 2 Юни, 13:04

      Ще те стигне и теб! Не си света вода ненапита.

  • Отговори (6) (17)
    5. добавен от: Анонимен 2 Юни, 12:24

    Бойко Борисов му е изпил душицата кой влезе в тая секта не излиза жив

  • Отговори (6) (17)
    6. добавен от: Анонимен 2 Юни, 12:49

    Има Господ. Да му прости немалкото грехове.

  • Отговори (5) (15)
    7. добавен от: Анонимен 2 Юни, 17:22

    Да почива в мир, но Господ гледа. Тиквата и шайката му няма да могат да похарчат откраднатите пари.

    • (13) (2)
      1. добавен от: Анонимен 2 Юни, 20:03

      Ти похарчи откраднатото и взе да гледаш в чуждата паница.

    • (1) (12)
      2. добавен от: Анонимен 2 Юни, 22:02

      7/1 Аз през живота си не съм крал, защота знам последствията. Не от закона, а от онзи отгоре. Други се помислиха за недосегаеми и си плащат.

    • (13) (0)
      3. добавен от: Анонимен 2 Юни, 22:25

      А ти кой си, съдник ли си, та хвърляш обвинения, без да имаш доказателства?

    • (1) (10)
      4. добавен от: Анонимен 3 Юни, 12:19

      Доказателствата са налице-цяла България ги вижда,от това повече,здраве му кажи!

    • (11) (0)
      5. добавен от: Анонимен 3 Юни, 13:21

      Ясен си ми, ти си на принципа: Една жена каза на пазара! Какво видя, Ганьо Балкански?

  • Отговори (0) (6)
    8. добавен от: Тои 6 Юни, 07:56

    А Боко кога

    • (6) (0)
      1. добавен от: Анонимен 6 Юни, 13:24

      Когато го превариш!

Добави коментар:

Назад

Последвайте ни във Facebook

Обяви

виж всички
виж всички
виж всички

Анкета » коментари (1)

Одобрявате ли вдигането на цените на автобусните превози

Анкета » коментари (1)

Одобрявате ли вдигането на цените на автобусните превози

отговори
Да, нормално е при повишаване цените на горивата (13)
70% Complete
Да, но трябва да има повишаване и на качеството на услугата (32)
70% Complete
Не, защото не се прави нищо за условията на пътниците (70)
70% Complete
Твърдо не, това е спекула и печалбарство (50)
70% Complete
Не, защото държавата и общините дофинансират някои курсове (10)
70% Complete
Нямам мнение (4)
70% Complete