Сряда, 10 Юни 2026, 06:45

Полицията разкри кражби в Етрополе и Самоков

15 Май, 10:50
(0) (0)
Етрополе - Новини
Прочетена: 666 12


Потърпевши от кражби в Етрополе и Самоков са получили обратно отнетите им вещи след бързи действия на полицията.

Първият сигнал бил подаден на 13 май от жител на Етрополе, който съобщил, че от автомобила му, паркиран пред дома, са откраднати 1600 евро. След незабавни оперативно-издирвателни действия полицейските служители установили извършителите – двама мъже от Карнобат. Те признали за кражбата и предали доброволно отнетата сума. По случая е образувано досъдебно производство.

Работата по втория случай започнала след сигнал от жителка на Самоков за откраднат велосипед. В хода на разследването служителите на реда установили, че извършителят е местен непълнолетен, познат на инспекторите от Детска педагогическа стая. Велосипедът е открит и върнат на собственичката му.

Материалите по случая са докладвани в прокуратурата с оглед прилагане на разпоредбите на чл. 61 от Наказателния кодекс.

Следвайте Balkanec.bg:

Във фейсбук: https://www.facebook.com/balkanecbg

В youtube: https://www.youtube.com/@balkanec_bg

Viber: https://invite.viber.com/?g2=AQA2Etkwz5oDLlZbHwe5FWzyfCeZZFL0aMLES84s6n4xbbeki6lQG3zdbXOGkYiA


Източник: ОДМВР - София

Коментари (12)

  • Отговори (0) (0)
    1. добавен от: Анонимен 15 Май, 11:56

    Кеде е Етрополе, къде е Карнобат?

    • (0) (0)
      1. добавен от: Анонимен 15 Май, 18:11

      Бе ти тъп ли си крадците са от Карнобат

  • Отговори (3) (0)
    2. добавен от: Анонимен 15 Май, 12:18

    Колата не е сейф! Колко да си малоумен,че да държиш толкова пари в колата?

  • Отговори (0) (0)
    3. добавен от: Анонимен 15 Май, 19:42

    Като са от Карнобат какво правят тук?

    • (0) (0)
      1. добавен от: Анонимен 16 Май, 13:12

      Пият карнобатска.

    • (0) (0)
      2. добавен от: Анонимен 16 Май, 14:01

      След град Сливен някъде.

    • (0) (0)
      3. добавен от: Анонимен 16 Май, 14:01

      Преди Бургас е да

    • (0) (0)
      4. добавен от: Анонимен 16 Май, 15:16

      Преди Айтос.

    • (0) (0)
      5. добавен от: Анонимен 16 Май, 18:12

      А,не е ли първо Айтос, после Карнобат?

  • Отговори (0) (0)
    4. добавен от: Анонимен 16 Май, 10:59

    Берат сливи бе овен

  • Отговори (1) (0)
    5. добавен от: Анонимен 16 Май, 15:14

    Е, как Карнобат па Етрополе ха ха ха голем смех.

  • Отговори (1) (0)
    6. добавен от: Анонимен 16 Май, 22:16

    Богати етрополци, щом държат джобните в колите, ама там масово бачкат в Елаците и взимат яки пари.

Добави коментар:

Назад

Последвайте ни във Facebook

Обяви

виж всички
виж всички
виж всички

Анкета » коментари (1)

Одобрявате ли вдигането на цените на автобусните превози

Анкета » коментари (1)

Одобрявате ли вдигането на цените на автобусните превози

отговори
Да, нормално е при повишаване цените на горивата (13)
70% Complete
Да, но трябва да има повишаване и на качеството на услугата (33)
70% Complete
Не, защото не се прави нищо за условията на пътниците (73)
70% Complete
Твърдо не, това е спекула и печалбарство (50)
70% Complete
Не, защото държавата и общините дофинансират някои курсове (12)
70% Complete
Нямам мнение (4)
70% Complete