Поредна победа за мъжката формация на ВК "Етрополе"

20 Ноември 2022, 13:14
(1) (0)
Етрополе - Спорт
Прочетена: 446 0

Трудна, но напълно заслужена победа извоюваха момчетата на Ваньо Василев при гостуването си в Горна Малина. Мачът започна равностойно, в края на първия гейм домакините наложиха превес и успяха да го спечелят. Вторият гейм тръгна по същият начин, но този път с успех за нашите момчета. Домакините поведоха с 2:1, но етрополци още ни се бяха казали последната дума.След пълно себераздаване те успяха да спечелят четвъртата част и да вкарат мача в тайбрек. Там резултата вървеше точка за точка, за да се стигне до крайното 17:15 и 3:2 за отбора на Етрополе.
Един невероятен мач изпълнен с много обрати, което се дължи на добрата игра и на двата тбора.Поздравления и за момчетата от Горна Малина.Така отбора на Етрополе все още не познава вкуса на загубата, като има записани само два загубени гейма и е едноличен лидер във временното класиране в групата.
Следващата седмица сме домакини на втория отбор на Хебър-Пазарджик.