Прекрасен мач изиграха волейболистите на Етрополе и Ихтиман

23 Януари 2016, 16:49
(0) (0)
Етрополе - Новини
Прочетена: 1100 1

Прекрасен мач изиграха мъжките отбори на ВК"Етрополе"гр.Етрополе и ВК"Ботев"гр.Ихтиман в последния кръг от есенния дял на първенството в западната А-НВГ. При чудесни условия за игра двата тима доставиха истинско удоволствие на присъстващите с проявата на спортен хъс и желание за победа. Първият гейм спечелиха гостите от Ихтиман с 25:16. Етрополската формация си върна на съперника, като спечели втория гейм с 25:19. Началото на третия отново бе успешно за нашите момчета, които водеха до 9-тата точка, когато гостите направиха пробив в резултата и затвориха гейма с 25:20. Последва невероятен четвърти гейм, в който тима на Етрополе демонстрира мъжество, класа, жажда за победа и прекрасен спортен дух. Борбата на игрището се водеше за всяка точка, като след 19:19 и двата отбора се раздадоха в играта, но успеха бе за домакините, които спечелиха гейма с 25:21. В тайбрека напрежението бе видимо у състезателите, като шанс имаха и етрополци и гостите от Ихтиман, но в крайна сметка ВК"Ботев"гр.Ихтиман спечели с 15:11 и с крайното 3:2 гейма се поздрави с победата в този много стойностен мач.
Заслужават поздравления нашите волейболисти, които зарадваха любителите на този хубав спорт с амбицията си да играят качествен и много хубав за гледане волейбол.