Прекратиха Костинброд - Торнадо Безден заради удар по съдията

14 Март 2021, 15:41
(0) (0)
Костинброд - Спорт
Прочетена: 3963 9

Срещата от 10 кръг на ОГ София Запад бе прекратена в 20 минута след удар по главния рефера. Мачът започна двуостро със здрави единоборства. На няколко пъти футболисти на гостите имаха претенции към отсъжданията на рефера, който раздаде няколко картона. 1:0 за домакините направи Петър Димитров в 17 минута след извеждащ пас зад гърба на защитата.

В 20 минута Калоян Караджинов бурно поиска обяснение от рефера за една ситуация. Съдията му показа жълт картон, който капитанът на Торнадо Георги Георгиев се опита да избие от ръката му. В следващия момент Караджинов удари рефера Васил Цоклинов и той свири края на мача.

На Костинброд ще бъде присъдена служебна победа с 4:0.