Четвъртък, 18 Юни 2026, 14:54

Премахват нерегламентираните рекламни табели от съоръжения на републиканската пътна мрежа

6 Юни 2025, 13:56
(3) (0)
Ботевград - Новини
Прочетена: 1821 4


Областните пътни управления ще премахнат рекламните табели, които са поставени по съоръжения или в близост до републиканската пътна мрежа без съответните разрешения.

По разпореждане на председателя на Управителния съвет на Агенция „Пътна инфраструктура“ инж. Йордан Вълчев до 13 юни пътните служби трябва да направят обходи и да отстранят търговските съобщения, транспаранти и др., които са разположени нерегламентирано в обхвата на пътя и може да бъдат предпоставка за пътни инциденти.




Източник: АПИ

Коментари (4)

  • Отговори (14) (1)
    1. добавен от: Анонимен 6 Юни, 14:14

    Те да махнат знаците дето стоят от ремонтите преди 10 години.

  • Отговори (2) (0)
    2. добавен от: Анонимен 6 Юни, 14:54

    Най накрая Бомбата ще го натирят

  • Отговори (0) (13)
    3. добавен от: Анонимен 7 Юни, 21:16

    На бунт срещу еврото

    • (6) (0)
      1. добавен от: Анонимен 12 Юни, 08:41

      айде на влакчето, и за масква

Добави коментар:

Назад

Последвайте ни във Facebook

Обяви

виж всички
виж всички
виж всички

Анкета » коментари (2)

Одобрявате ли вдигането на цените на автобусните превози

Анкета » коментари (2)

Одобрявате ли вдигането на цените на автобусните превози

отговори
Да, нормално е при повишаване цените на горивата (18)
70% Complete
Да, но трябва да има повишаване и на качеството на услугата (39)
70% Complete
Не, защото не се прави нищо за условията на пътниците (82)
70% Complete
Твърдо не, това е спекула и печалбарство (59)
70% Complete
Не, защото държавата и общините дофинансират някои курсове (14)
70% Complete
Нямам мнение (15)
70% Complete