Четвъртък, 28 Март 2024, 20:59

Преслав Пешев: Това беше най-доброто първо полувреме от началото на сезона, чакаме следващото предизвикателство Спартак

11 Декември 2022, 09:44
(2) (0)
Прочетена: 1105 2

Временният старши-треньор на Балкан Преслав Пешев записа втората си поредна победа начело на клуба. След победата над Академик с 89:59, той бе доволен и щастлив от поведението на своите играчи.

„Казах на момчетата, че това бе най-доброто първо полувреме, което изиграхме от началото на първенството. Само за първите двайсет минути имахме цели 23 асистенции. Тази вечер нямаше и помен от слабите втори части в предишните няколко мача, което много ме радва.

В игра влязоха всички и всички те бяха пределно концентрирани, за което им благодаря. Чакаме следващото предизвикателство, което е другата събота, когато сме домакини на Спартак”, заяви Пешев.

Ключови думи: БК Балкан , Преслав Пешев