Публикувано на 14.06.2026г. 18:15 | Дава под-наем
Публикувано на 12.06.2026г. 11:43 | Дава под-наем
Публикувано на 12.06.2026г. 07:05 | Дава под-наем
Публикувано на 5.06.2026г. 18:13 | Продава
Публикувано на 5.06.2026г. 11:02 | Дава под-наем
Публикувано на 16.06.2026г. 08:12 | Предлага
Публикувано на 16.06.2026г. 06:55 | Предлага
Публикувано на 16.06.2026г. 06:17 | Предлага
Публикувано на 14.06.2026г. 12:16 | Търси
Публикувано на 12.06.2026г. 17:10 | Предлага
Публикувано на 8.06.2026г. 15:48 | Продава
Публикувано на 30.05.2026г. 14:42 | Продава
Публикувано на 15.05.2026г. 10:54 | Продава
Публикувано на 25.04.2026г. 05:20 | Продава
Публикувано на 5.03.2026г. 07:18 | Продава
Карайте с 10 км под разрешеното с пълен резервоар и два шпека с хляб и кило в багажника.
Карай си ти!
Бахти и боклуците, всичко за неудобството на нас шофьорите, имам чести пътувания по този участък ,честито да ми е. Това е положението. Парите да ошлеват,другото не ги интересува.
3. - Олигофрен ли си? В твой интерес е пътят да е поддържан и без дупки, утре ще си първото мрънкало, което ще ореве света като изкриви джанта в някоя дупка
Не съм съгласен, на ремонта, ремонт да се прави и все от гърба на хората, участъка не е толкова лош,пътувам често там, сега хем ще се откраднат едни пари, хем неудобството за нас ,хем условия за катастрофи, ако ти си съгласен или си тъп,или не си в час,или си от пълни джобовете ама май един бастун който обича да философства без полза.
Не знам дали пътуваме по една и съща отсечка, но описаните километри са зле. Ако изключим изхода на София, не се сещам за отсечка в по-лошо състояние (не знам за Варненската част). До скоро беше зле отсечката покрай ОМВтата, но я оправиха миналата година.
Ебсиемам
Тя не е завършена тая Магистрала, ама от както е почната 80 години до сега не помня някога да са били отворени и двете платна. След всеки ремонт идва ремонт на ремонта!
Пари вали....! Да са живи и здрави и проектантите и строителите и АПИ, да изкарат по две пенсии там!
Кога ще се ремантира участъка при Яна. Това не е автомагистрала и четвъртокласен път! Кога ще се вземат истински мерки?
Какъв голям проблем има при Яна, та се възмущаваш, я стига.
Първо да бяха направили пътя през Чурек и тогава да затварят... Пълни идиоти!