Четвъртък, 18 Юни 2026, 14:30

Рецидивистът от с. Новачене пребил с прът 39-годишна жена е с мярка "задържане под стража"

2 Декември 2024, 14:25
(1) (0)
Ботевград - Новини
Прочетена: 978 11


На 29 ноември, след бързо приключване на действията по досъдебно производство, рецидивист от с. Новачене е привлечен като обвиняем за извършено престъпление по чл. 144, ал.3 от НК.

Припомняме, че 59-годишният бе задържан от служители на РУ-Ботевград на 28 ноември, незабавно след получен сигнал от 39-годишна жена, че при възникнал скандал на път Е-79 е отправил към нея закани и заплахи, след което й е нанесъл удари с дървен прът по главата.

Незабавно след привличането на извършителя е насрочено съдебно заседание, в което му е взета постоянна мярка „задържане под стража“.

снимка: 168chasa.bg



Източник: ОДМВР-СОФИЯ

Коментари (11)

  • Отговори (3) (1)
    1. добавен от: Анонимен 2 Декември, 14:38

    мангале?

  • Отговори (5) (0)
    2. добавен от: Анонимен 2 Декември, 14:50

    Циганин крадлив,изнасилвач и убиец е ударил в главата циганка проститутка!

  • Отговори (2) (2)
    3. добавен от: Анонимен 2 Декември, 18:05

    Да го таковат в ареста!!

    • (3) (0)
      1. добавен от: Анонимен 2 Декември, 18:12

      Това ли искаш да му е наказанието, 2? Добре, че хората не са с такова малоумно мислене.
      Ти може да не си циганин и проститутка, ама ако те треснат с дървото по главата, ще бъдеш ли доволен от такова "наказание"?

  • Отговори (1) (0)
    4. добавен от: Анонимен 2 Декември, 20:16

    Затоне лошите и дилърите вновачене илихварите

  • Отговори (1) (0)
    5. добавен от: Анонимен 2 Декември, 20:19

    Зашто нездржите дилърите вновачене илихварите

  • Отговори (0) (0)
    6. добавен от: Анонимен 2 Декември, 20:20

    Кадеса кобина сдиларите

  • Отговори (0) (0)
    7. добавен от: Анонимен 2 Декември, 20:29

    Ех Никола, до кога?

  • Отговори (0) (0)
    8. добавен от: Анонимен 2 Декември, 23:14

    Дано всичките проститутки ги избият

  • Отговори (0) (0)
    9. добавен от: Анонимен 3 Декември, 18:01

    Текае аконебеха маги стрелките нема да купуват коли скъпи ида дават пари слихви ида скоби ни сдилара никидаката

  • Отговори (0) (0)
    10. добавен от: Анонимен 3 Декември, 18:05

    кои тоя съдия като пуска дилърите итои има деца утре шпродадат нанеговите

Добави коментар:

Назад

Последвайте ни във Facebook

Обяви

виж всички
виж всички
виж всички

Анкета » коментари (2)

Одобрявате ли вдигането на цените на автобусните превози

Анкета » коментари (2)

Одобрявате ли вдигането на цените на автобусните превози

отговори
Да, нормално е при повишаване цените на горивата (18)
70% Complete
Да, но трябва да има повишаване и на качеството на услугата (39)
70% Complete
Не, защото не се прави нищо за условията на пътниците (82)
70% Complete
Твърдо не, това е спекула и печалбарство (59)
70% Complete
Не, защото държавата и общините дофинансират някои курсове (14)
70% Complete
Нямам мнение (15)
70% Complete