Резултати след срещите от десетия кръг на АФЛ Ботевград

28 Януари 2018, 15:55
(0) (0)
Прочетена: 1723 1

Днес (28 януари) се проведоха двубоите от 10-ия кръг на АФЛ Ботевград. Както вече съобщихме, повечето отбори имаха участия в странични турнири и надпреварата бе подкрепена от скромните 3 срещи.

Първи в оспорван мач се изправиха Мургаш Врачеш и Север. Отборите излязоха предпазливо, а първите минути от срещата преминаха без попадения. В 16-ата Север поведе и поддържаше крехкия си аванс почти през целия мач. Тогава дойде и пробуждането за Мургаш, които малко преди края на срещата успяха да си върнат пасива. Миналогодишният шампион стигна и до пълния обрат в мача само 5 минути след като изравни и така грабна поредната си победа. Краен резултат - 2:1. Стаститика от срещата може да намерите тук.

Във втората среща излязоха Сириус 1 и Сириус 2. На практика двубоят премина без никакви проблеми за Сириус 1, които разгромиха дублиращия си тим и записаха важни три точки. Това е трета победа за тима, която поне временно ще донесе и по-горно класиране. Краен резултат - 12:2. Стаститика от срещата може да намерите тук.

В последният двубой Сенсата и Черното лале закриха кръга. Тимът на Сенсата продължава победната си серия,  след като попари мечтите на Черното лале най-после да прекъсне лошото си представяне. Срещата премина под абсолютен контрол на символичните домакини, които след тази среща се доближават все повече до топ отборите и призовите места. Краен резултат - 9:2. Стаститика от срещата може да намерите тук.

Статистика, класиране, програма и голмайстори може да намерите тук.

Ключови думи: АФЛ Ботевград 2017