Резултати след срещите от втория кръг на АФЛ Ботевград 2017

19 Ноември 2017, 20:12
(0) (0)
Прочетена: 2283 6

Днес (19 ноември) се проведоха 6 двубоя, част от 2-ия кръг на АФЛ Ботевград - сезон 2017/18.

Първият мач бе между отборите на Изток и Сенсата. Очакванията за дерби бяха оправдани, но по-добрата игра на Сенсата им донесе победата след завързана битка. В по-голямата част от двубоя силите бяха изравнени, но в края на второто полувреме отборът на Изток предаде фронта. С хеттрик се отчете бившият играч на Изток - Красимир Наков, който изигра блестящ мач и наказа старите си съотборници. Краен резултат - 1:6. Статистика от срещата може да намерите тук.

Във втората среща Мургаш Врачеш постигна резонна победа срещу Сириус 1. Отборът на Сириус показа добра игра, с която затрудни максимално миналогодишния шампион. Тимът на Мургаш имаше трудности с отбелязването на гола, който падна чак в края на първото полувреме. Това успокои донякъде играчите и им даде сили да вкарат нови 3 попадения, с които постигнаха очаквана победа. Краен резултат - 4:0. Статистика от срещата може да намерите тук.

Отборите на Светкавица и Фантастико (Враца) се срещнаха в третия мач на кръга. Отборът на Фантастико постигна класическа победа, с която загатна за своите качества. Краен резултат - 0:3. Статистика от срещата може да намерите тук.

В четвъртата среща излязоха отборите на Микроак и Зелинград. Получи се изключително завързана битка, в която до последно имаше интрига. Микроак излезе за задължителна победа, но срещна сериозен отпор от своя съперник. Йордан Йорданов - Дачи даде аванс за своя отбор още в началото, а това предвещаваше лесна победа. Момчетата от Зелинград обаче не се дадоха лесно. На два пъти успяха да пронижат вратата на Микроак и внесоха смут у символичните домакини. В крайна сметка победата отиде за Микроак, които спечелиха с 4:2. Статистика от срещата може да намерите тук.

Петият двубой бе между Сименс и Преслав. След равенството в първия кръг, тимът на Преслав не срещна никакви трудности  и разгроми своя противник, с което взе първите си три точки. Краен резултат - 1:11. Статистика от срещата може да намерите тук.

Кръгът бе закрит от отборите на Черното лале и Сириус 2. Играчите на Черното лале поеха инициативата от самото начало и постигнаха убедителна победа. Краен резултат - 6:1. Статистика от срещата може да намерите тук.

Статистика,класиране,програма и голмайстори може да намерите тук.

Ключови думи: АФЛ Ботевград 2017