Сряда, 10 Юни 2026, 06:41

Ротари клуб Самоков отличи млади таланти по време на церемонията ,,Награди за даровити деца 2026”

20 Май, 09:20
(0) (0)
Самоков - Новини
Прочетена: 257 1


Ротари клуб Самоков отличи млади таланти по време на церемонията „Награди за даровити деца 2026“, която се проведе в Ритуалната зала в Самоков.

На събитието присъстваха ученици, родители, преподаватели, директори на училища, представители на институции и общественици. Бяха отличени млади хора с постижения в областта на науката, спорта, изкуството, технологиите и предприемачеството.

От името на Община Самоков заместник-кметът Венета Галева поздрави наградените ученици и техните преподаватели за постигнатите успехи на национални и международни форуми.

По време на церемонията бяха отличени ученици от НУ „Станислав Доспевски“, ОбУ „Неофит Рилски“, ОУ „Митрополит Авксентий Велешки“, ОУ „Св. св. Кирил и Методий“, ОУ „Христо Максимов“, ППМГ „Константин Фотинов“, ПТГ „Никола Й. Вапцаров“ и СУ „Отец Паисий“.

Всеки от наградените получи грамота и стипендия, осигурени от Ротари клуб Самоков.

В празничната програма участие взеха и мажоретките при ОУ „Св. св. Кирил и Методий“ с ръководител Веска Терзийска.

Община Самоков поздрави всички наградени ученици, техните родители и преподаватели, като им пожела бъдещи успехи и вдъхновение.

Следвайте Balkanec.bg:

Във фейсбук: https://www.facebook.com/balkanecbg

В youtube: https://www.youtube.com/@balkanec_bg

Viber: https://invite.viber.com/?g2=AQA2Etkwz5oDLlZbHwe5FWzyfCeZZFL0aMLES84s6n4xbbeki6lQG3zdbXOGkYiA




снимки: Община Самоков

Източник: balkanec.bg

Коментари (1)

  • Отговори (0) (0)
    1. добавен от: Анонимен 20 Май, 14:19

    Аман от лицемерие и показност

Добави коментар:

Назад

Последвайте ни във Facebook

Обяви

виж всички
виж всички
виж всички

Анкета » коментари (1)

Одобрявате ли вдигането на цените на автобусните превози

Анкета » коментари (1)

Одобрявате ли вдигането на цените на автобусните превози

отговори
Да, нормално е при повишаване цените на горивата (13)
70% Complete
Да, но трябва да има повишаване и на качеството на услугата (33)
70% Complete
Не, защото не се прави нищо за условията на пътниците (73)
70% Complete
Твърдо не, това е спекула и печалбарство (50)
70% Complete
Не, защото държавата и общините дофинансират някои курсове (12)
70% Complete
Нямам мнение (4)
70% Complete