С фантастичен гол Бербатов донесе победа на "Монако"

20 Април 2014, 16:06
(0) (0)
България - Спорт
Прочетена: 1410 0

Димитър Бербатов вкара рядко красив гол за победата на "Монако" с 1:0 над "Ница" в регионалното дерби на френската Лига 1.

Българският нападател откри резултата още в петата минута. Той получи топката на линията на засадата, изтегли се вляво и с параболичен удар от много малък удар прехвърли вратаря на гостите Давид Оспина.

Това беше третото попадение на Бербатов в първенството.

Българинът направи силен мач, но победата се дължеше и на силната игра на вратаря Даниел Субашич, който няколко пъти и през първото, и през второто полувреме спаси страхотни положения. В един от случаите дори се наложи защитник на "Монако" да изчисти от голлинията, като топката частично беше зад нея.

"Монако" остава на второ място в класирането със седем точки по-малко от "Пари Сен Жермен", но и мач повече.

Източник: Дневник