11 Февруари, 13:25
(0) (0)
Ботевград - Новини
Прочетена: 441 3

Крилото на Сакраменто Кингс Александър Везенков отново ще пропусне един мач на своя отбор поради проблемите с десния глезен, които го измъчваха в последно време. Според съобщение от "кралете", той няма да вземе участие в предстоящия двубой срещу Оклахома Сити Тъндър тази вечер от 22:00 часа българско време. Заедно с Везенков, и Крис Дуарте няма да бъде наличен за срещата, поради същия проблем с десния глезен.

Везенков се завърна в игра в последните два мача на отбора си, като преди това пропусна седем поредни срещи. В последния мач, който игра, той прекара 15 минути на паркета и вкара 6 точки, като помогна за категоричната победа на отбора си срещу шампионите от Денвър със 135:106.

Сакраменто ще има предизвикателството да се изправи срещу един от най-добрите домакински отбори в Западната конференция. Оклахома Сити Тъндър е спечелил 15 от последните 17 домакинства и ще търси отново да надвие "кралете" и да си възвърне загубите от първите два двубоя за сезона в "Голдън 1 Сентър" с резултати 105:98 и 128:123.