13 Май 2013, 20:03
(0) (0)
Правец - Новини
Прочетена: 4959 10

Отборът на ФК Правец победи служебно с 4:0, след като съдията от Етрополе, Людмил Павлов, прекрати мача. Гостите напуснаха терена недоволни от решение на рефера.

Атаките към рефера започнаха още в първите минути на срещата, след като беше даден жълт картон за нарушение на играч от Торнадо Безден. Играчът беше недоволен от неговото решение и отправи обиди към Павлов, след което последва първи червен картон. Стигна се до скандал, когато гостите отказаха техният играч да напусне терена. Въпреки че гостите останаха с човек по-малко, успяха да си осигурят доста комфортна преднина от два гола. Така завърши и първата част.

През второто полувреме съдията Людмил Павлов даде 2-ри червен картон -  за много грубо нарушение -  и реакцията на гостите беше още по-сериозна. Стигна се и до намеса на полицията. След тази ситуация главният съдия беше принуден да прекрати двубоя.
Преди това отборът на Правец се беше върнал в мача след гол на Красимир Алипиев.
В събота ФК Правец ще се изправи срещу отбора на Драгоман.
Очертава се момчетата от Правец да завършат много добре сезона, като се класират на 3-то място в ОФГ София Запад 2012/2013.