Понеделник, 13 Април 2026, 01:33

Сенки от миналото преследват героите в новия епизод на „Мамник“

5 Март, 09:10
(3) (0)
Ботевград - Новини
Прочетена: 1643 8


Злите сили продължават да властват в село Вракола – гледайте криминалната мистерия този четвъртък от 21:00 ч. по БНТ 1

„Мамник“ отново ще потопи зрителите в мистерии, загадъчни съвпадения и заплетени истории. Любимите герои ще се изправят пред предизвикателства, с които никога досега не са се сблъсквали.
Божана (Екатерина Лазаревска) ще застане лице в лице с Камен (Йордан Ръсин) и ще му разкаже всичко, до което заедно с Лазар са стигнали в историята на Мамника. Разследващият полицай ще се сблъска и с реплика на Волен (Атанас Атанасов), която ще го остави в ступор.

Заедно с възрастните жени в селото, Лазар (Гринго-Богдан Григоров) ще попадне на едно от най-значимите и магични места в околността. На важен празник жените ще се съберат и на фона на песните им Лазар ще изпадне в състояние, което ще му разкрие случки, които ще се окажат от ключово значение за разгадаването на мистерията.

Мамника ще набележи поредната си жертва и ще накара част от героите да тръгнат след гласове, които отново ще звучат познати. Дали ще успее да убие още един жител на село Вракола или ще има спасен? Какво ще каже Волен на Камен? Какво ще разбере Лазар? Не пропускайте деветия епизод на „Мамник“ – този четвъртък от 21:00 ч. по БНТ 1.

ГЛЕДАЙТЕ СЕРИАЛА „МАМНИК“ ВСЕКИ ЧЕТВЪРТЪК ОТ 21:00 ЧАСА ПО БНТ 1


Източник: balkanec.bg

Коментари (8)

  • Отговори (7) (1)
    1. добавен от: Анонимен 5 Март, 09:52

    Тая недъгавата освен уй друго не може да я преследва …

  • Отговори (1) (1)
    2. добавен от: Анонимен 5 Март, 09:53

    :)

  • Отговори (1) (0)
    3. добавен от: Анонимен 5 Март, 12:18

    То и нас ни преследват!

    • (3) (2)
      1. добавен от: Анонимен 5 Март, 12:55

      Уюве ли ?!

  • Отговори (5) (2)
    4. добавен от: Анонимен 5 Март, 12:54

    нема друга такава помия, като тоя филм, ама мацето си е добре, немам забележки към нея.

  • Отговори (5) (4)
    5. добавен от: Анонимен 5 Март, 17:13

    За Вас само Рачков и Зуека са мерило, че подскачат като пумпали и сеят "умнотии"... Слушайте си чалагата и недейте гледа сериала .

    • (1) (0)
      1. добавен от: Анонимен 6 Март, 08:09

      Ни чалга слушам ни тия идиоти ги гледам ! Филмът не става ! Пародия

  • Отговори (3) (1)
    6. добавен от: Анонимен 6 Март, 07:14

    Ако не беше такава боза, щяха ли да го рекламират всяка седмица,във всеки селски сайт. Ако не го правеха, хората да са забравили,че има такава шизофрения.

Добави коментар:

Назад

Последвайте ни във Facebook

Обяви

виж всички
виж всички

Анкета » коментари (14)

Коя политическа формация бихте подкрепили на предстоящите парламентарни избори на 19 април?

Анкета » коментари (14)

Коя политическа формация бихте подкрепили на предстоящите парламентарни избори на 19 април?

отговори
Прогресивна България (213)
70% Complete
ГЕРБ (130)
70% Complete
ПП-ДБ (55)
70% Complete
ДПС - Ново начало (6)
70% Complete
Възраждане (29)
70% Complete
БСП ОЛ (34)
70% Complete
МЕЧ (16)
70% Complete
ИТН (9)
70% Complete
Величие (10)
70% Complete
АПС (1)
70% Complete
Други (21)
70% Complete
Не подкрепям никого (20)
70% Complete
Няма да гласувам (22)
70% Complete