Неделя, 14 Юни 2026, 09:59

Ще бъде ли Саша Везенков отново MVP на Евролигата

10 Април 2025, 11:33
(2) (0)
Ботевград - Спорт
Прочетена: 852 5


Ще бъде ли Саша Везенков отново MVP на Евролигата?

Този въпрос очаква своя отговор в близките дни. Днес Везенков и неговият Олимпиакос посрещат Макаби Тел Авив в последния мач от редовния сезон.

Везенков води по коефициент на полезно действие в цялата лига с 24,5 и се намира на трето място сред реализаторите с 20,1 точки на мач, като пред него са Кендрик Нън от Панатинайкос и Едуардс от Байерн Мюнхен.

Българският национал вече има един приз за MVP в най-силния баскетболен турнир в Европа. Саша взе наградата за най-полезен състезател през сезон 2022/23 и игра на финал срещу Реал Мадрид, който червено-белите от Пирея загубиха в края с кош в последната секунда, реализиран от Серхио Люл.




Източник: balkanec.bg

Коментари (5)

  • 1.

    Коментарът беше изтрит поради използването на нецензурни или неуместни изрази!

  • Отговори (3) (6)
    2. добавен от: Анонимен 10 Април, 14:57

    Г-жо Трендафилова, кое е "нецензурното" или "неуместното" в изтрития коментар, в който съвсем добронамерено Ви посъветвах да проверявате поне пунктуацията на материалите, написани от журналистите в многоуважаемия и високопосещаван сайт. ?

  • Отговори (0) (6)
    3. добавен от: Анонимен 10 Април, 15:03

    П.С. Радвам се, че сте нанесли нужните корекции в статията и Ви моля да игнорирате предходния ми пост. Надявам се, че вбъдеще ще правите своевременно корекциите, за да не остава "лош вкус" у читателите на сайта. С най-добри чувства

  • Отговори (6) (0)
    4. добавен от: Анонимен 10 Април, 15:28

    Ти, в три поста отразяваш лошия вкус на досадницата.

  • Отговори (6) (0)
    5. добавен от: Анонимен 11 Април, 11:11

    Аз не мога да сетя нещо друго, с което Ботевград би могъл да се гордее,последните 10 години.

Добави коментар:

Назад

Последвайте ни във Facebook

Обяви

виж всички
виж всички

Анкета » коментари (1)

Одобрявате ли вдигането на цените на автобусните превози

Анкета » коментари (1)

Одобрявате ли вдигането на цените на автобусните превози

отговори
Да, нормално е при повишаване цените на горивата (17)
70% Complete
Да, но трябва да има повишаване и на качеството на услугата (37)
70% Complete
Не, защото не се прави нищо за условията на пътниците (79)
70% Complete
Твърдо не, това е спекула и печалбарство (54)
70% Complete
Не, защото държавата и общините дофинансират някои курсове (14)
70% Complete
Нямам мнение (4)
70% Complete