Публикувано на 5.06.2026г. 18:13 | Продава
Публикувано на 5.06.2026г. 11:02 | Дава под-наем
Публикувано на 5.06.2026г. 08:30 | Дава под-наем
Публикувано на 3.06.2026г. 17:09 | Продава
Публикувано на 2.06.2026г. 21:19 | Взима под-наем
Публикувано на 9.06.2026г. 15:59 | Търси
Публикувано на 9.06.2026г. 04:23 | Предлага
Публикувано на 8.06.2026г. 04:17 | Предлага
Публикувано на 4.06.2026г. 13:45 | Предлага
Публикувано на 4.06.2026г. 08:24 | Търси
Публикувано на 8.06.2026г. 15:48 | Продава
Публикувано на 30.05.2026г. 14:42 | Продава
Публикувано на 15.05.2026г. 10:54 | Продава
Публикувано на 25.04.2026г. 05:20 | Продава
Публикувано на 5.03.2026г. 07:18 | Продава
Фалшивите заплахи до български училища и детски градини били изпратени от Италия. Много психопати се навъдиха. Не знам кой може да има интерес от Италия да заплашва в България и то сега, когато много деца излизат във ваканция от училище? Може да е някое българче, излязло от детско заведение у нас и изпратено при баби, дядовци в Италия?
Много си тъп, Сашее.
Имаш добре Ванка,падни за 10.
Глупак, не си ли чувал за VPN, Tor... Българче, детско заведение, дрън, дрън... Хайде, да не спамите по темата, а.
Коментарът беше изтрит поради използването на нецензурни или неуместни изрази!
Днес е бил изпитът за национално външно оценяване за 4-токласниците по български език и литература, а утре е такъв изпит по математика. Може да са били свързани фалшивите психопатски обаждания за взривове с такива мързеливи ученици и техни по-големи родственици, които могат да ползват частни сървъри с криптирана информация и с фалшиви адреси за подател? Този невъзпитан обидчик, който пък е запознат с такива измами, като изявилият се по-горе под номер 1/1 и 2, може още да ни просвети, защото министърът на МВР беше се изказал, че са с адрес от Италия? А може би има начини служебни компютърни специалисти да намерят истинския подател?
Кой знае кой го е пуснал по време на матурите ми нали все сме назад та и това сме го видяли със седмица закъснение
Бе вие наред ли сте кой ще тръгне да взривява деца тва да не е банка тъпаци нямате право да казвате на малките да не вярват в дядо Коледа Начи
6, много си тъп Саше
Всичко е с цел , за да вкарат проекти после да точат пари