Славия нанесе тежка загуба на Балкан

15 Януари, 16:07
(0) (0)
Прочетена: 1898 1

Славия победи Балкан Ботевград с 6:1 в приятелски мач игран на едно от помощните играща на ст. „Александър Шаламанов“. Още в първата част момчета на Златомир Загорчич успяха да вкарат три гола, а точни за белите бяха Денислав Александров, Николай Христов и Виктор Генев. В 68-та минута Дейвид Йорданов върна едно от попаденията за Балкан. Ерол Дост, Мартин Сораков и Тони Тасев след това се разписаха за столичани с което оформиха крайния резултат.

Мачът беше излъчван на живо в sportal.tv. Белите не оставиха никакво съмнение, че много по-добрият отбор и заслужено победиха. Следващият мач на столичния тим ще бъде в Турция, докато Балкан продължава своята подготовка на родна земя.

Балкан започна в състав - 98. Васил Велчев, 13. Марио Войнов, 5. Иван Алексиев, 20. Алекс Георгиев, 3. Емил Ангелов, 6. Дейвид Йорданов, 14. Давид Ганчев, 8. Емил Колев, 10. Николай Миков, 15. Калоян Бонев, 19. Павел Петков.