Публикувано на 14.06.2026г. 18:15 | Дава под-наем
Публикувано на 12.06.2026г. 11:43 | Дава под-наем
Публикувано на 12.06.2026г. 07:05 | Дава под-наем
Публикувано на 5.06.2026г. 18:13 | Продава
Публикувано на 5.06.2026г. 11:02 | Дава под-наем
Публикувано на 16.06.2026г. 08:12 | Предлага
Публикувано на 16.06.2026г. 06:55 | Предлага
Публикувано на 16.06.2026г. 06:17 | Предлага
Публикувано на 14.06.2026г. 12:16 | Търси
Публикувано на 12.06.2026г. 17:10 | Предлага
Публикувано на 8.06.2026г. 15:48 | Продава
Публикувано на 30.05.2026г. 14:42 | Продава
Публикувано на 15.05.2026г. 10:54 | Продава
Публикувано на 25.04.2026г. 05:20 | Продава
Публикувано на 5.03.2026г. 07:18 | Продава
Утре ги пускат
Ама утре. До тогава в ареста, глоби и предупредителен протокол и като ги хванат пак ги очаква Централния или Врачанския. И там ще станат булки.
Андрей ги Натопи...знаем
Кметицата има ли нещо общо?
Кметицата им дава праи за да дават партия боци
Кметицата е проститутка на Дон Цеци
Пароците са взети хахаха
Защо трябва пак да ги хващат направо сега кво чакат
На тези избори няма прошка, само така.
Андрей Инкед доказа че е шпионин на полицията смешника няма смелост да се бие и веднага реве в полиция хахахахахахаха сега наясно ли сте вече защо никой не го закача и си прави и купува каквото иска с парите от проституция??? Защото е шпионин
КУПУВАНЕТО И ПРОДАВАНЕТО НА ГЛАСОВЕ Е ПРЕСТЪПЛЕНИЕ! И води до необратими последици за нацията . Кой какво натопил едни 100 да са добре 6000000 да са зле така ли. ???ВЪТРЕ!!!!!
ВЪТРЕ !
Андрей Икет ги натопи
Добре ги е натопил. Всичките да ги натопи дано!
Да разбира се ,че кметицата има общо .Тя е от квотата на ГЕРБ-СДС
Коментарът беше изтрит поради използването на нецензурни или неуместни изрази!
те тия Пееви изкупиха центъра на новачене кметицата им продава сичко на безценица !
Единя Брат е гадже на кметицата....
Ми,ще копуват вие кат неможете
А ТЯ - КМЕТИЦАТА, ДАЛИ ИЗОБЩО МОЖЕ ДА ПРОДАВА КАКВОТО И ДА БИЛО? ИЛИ ТОВА СЕ ПРАВИ ОТ ОБЩИНСКИЯ КМЕТ? МИСЛЕТЕ ПРЕДИ ДА ПИШЕТЕ ГЛУПОСТИ. АКО ИМА С КАКВО ДА МИСЛИТЕ, ДЕ.
Катя кметицата се джаса яко, все и не стига. Обича го повече от хляба.