Сряда, 17 Юни 2026, 12:47

След акция в Новачене: седем задържани, голяма сума в брой и тефтери с имена

1 Април, 11:36
обновена на 1 Апр 2026
(1) (0)
Ботевград - Новини
Прочетена: 9577 97


Тази сутрин служители на РУ-Ботевград, ОДМВР-София и ГДЖСОБТ проведоха специализирана полицейска операция, насочена към предотвратяване на престъпления срещу политическите права на гражданите.

При действията са извършени претърсвания на четири адреса в с. Новачене, като са открити и иззети три списъка и тефтер с изписани имена и суми, както и около 53 000 евро. За срок до 24 часа са задържани седем души.

По случая са образувани четири бързи производства във връзка с чл. 167, ал. 3 от Наказателния кодекс. Полицейските действия продължават.

По-късно от ОДМВР предоставиха информация, че след приключване на процесуално-следствените действия в с. Новачене общата открита сума възлиза на 99 570 евро.

Действията по разследването продължават.


Източник: ОДМВР - София

Коментари (97)

  • Отговори (13) (4)
    1. добавен от: Анонимен 1 Април, 12:00

    Утре ги пускат

    • (14) (1)
      1. добавен от: Анонимен 1 Април, 12:05

      Ама утре. До тогава в ареста, глоби и предупредителен протокол и като ги хванат пак ги очаква Централния или Врачанския. И там ще станат булки.

    • (6) (1)
      2. добавен от: Анонимен 1 Април, 13:11

      Андрей ги Натопи...знаем

  • Отговори (9) (2)
    2. добавен от: Анонимен 1 Април, 12:06

    Кметицата има ли нещо общо?

    • (9) (1)
      1. добавен от: Анонимен 1 Април, 14:02

      Кметицата им дава праи за да дават партия боци

    • (1) (0)
      2. добавен от: Анонимен 2 Април, 04:12

      Кметицата е проститутка на Дон Цеци

  • Отговори (4) (3)
    3. добавен от: Анонимен 1 Април, 12:06

    Пароците са взети хахаха

  • Отговори (6) (1)
    4. добавен от: Анонимен 1 Април, 12:06

    Защо трябва пак да ги хващат направо сега кво чакат

  • Отговори (19) (3)
    5. добавен от: Анонимен 1 Април, 12:08

    На тези избори няма прошка, само така.

  • Отговори (27) (2)
    6. добавен от: Анонимен 1 Април, 12:13

    Андрей Инкед доказа че е шпионин на полицията смешника няма смелост да се бие и веднага реве в полиция хахахахахахаха сега наясно ли сте вече защо никой не го закача и си прави и купува каквото иска с парите от проституция??? Защото е шпионин

    • (0) (0)
      1. добавен от: Ахахха 2 Април, 16:18

      КУПУВАНЕТО И ПРОДАВАНЕТО НА ГЛАСОВЕ Е ПРЕСТЪПЛЕНИЕ! И води до необратими последици за нацията . Кой какво натопил едни 100 да са добре 6000000 да са зле така ли. ???ВЪТРЕ!!!!!

  • Отговори (8) (2)
    7. добавен от: Анонимен 1 Април, 12:13

    ВЪТРЕ !

    • (7) (5)
      1. добавен от: Анонимен 1 Април, 13:12

      Андрей Икет ги натопи

    • (19) (1)
      2. добавен от: :) 1 Април, 14:07

      Добре ги е натопил. Всичките да ги натопи дано!

  • Отговори (11) (1)
    8. добавен от: ГДБОП 1 Април, 12:14

    Да разбира се ,че кметицата има общо .Тя е от квотата на ГЕРБ-СДС

  • 9.

    Коментарът беше изтрит поради използването на нецензурни или неуместни изрази!

  • Отговори (15) (0)
    10. добавен от: Анонимен 1 Април, 12:18

    те тия Пееви изкупиха центъра на новачене кметицата им продава сичко на безценица !

    • (11) (1)
      1. добавен от: Анонимен 1 Април, 13:13

      Единя Брат е гадже на кметицата....

    • (1) (4)
      2. добавен от: Анонимен 1 Април, 16:05

      Ми,ще копуват вие кат неможете

    • (6) (1)
      3. добавен от: Анонимен 1 Април, 20:18

      А ТЯ - КМЕТИЦАТА, ДАЛИ ИЗОБЩО МОЖЕ ДА ПРОДАВА КАКВОТО И ДА БИЛО? ИЛИ ТОВА СЕ ПРАВИ ОТ ОБЩИНСКИЯ КМЕТ? МИСЛЕТЕ ПРЕДИ ДА ПИШЕТЕ ГЛУПОСТИ. АКО ИМА С КАКВО ДА МИСЛИТЕ, ДЕ.

    • (5) (0)
      4. добавен от: Анонимен 2 Април, 04:14

      Катя кметицата се джаса яко, все и не стига. Обича го повече от хляба.

Добави коментар:

Назад

Последвайте ни във Facebook

Обяви

виж всички
виж всички
виж всички

Анкета » коментари (2)

Одобрявате ли вдигането на цените на автобусните превози

Анкета » коментари (2)

Одобрявате ли вдигането на цените на автобусните превози

отговори
Да, нормално е при повишаване цените на горивата (18)
70% Complete
Да, но трябва да има повишаване и на качеството на услугата (38)
70% Complete
Не, защото не се прави нищо за условията на пътниците (80)
70% Complete
Твърдо не, това е спекула и печалбарство (57)
70% Complete
Не, защото държавата и общините дофинансират някои курсове (14)
70% Complete
Нямам мнение (4)
70% Complete