Публикувано на 5.06.2026г. 18:13 | Продава
Публикувано на 5.06.2026г. 11:02 | Дава под-наем
Публикувано на 5.06.2026г. 08:30 | Дава под-наем
Публикувано на 3.06.2026г. 17:09 | Продава
Публикувано на 2.06.2026г. 21:19 | Взима под-наем
Публикувано на 9.06.2026г. 15:59 | Търси
Публикувано на 9.06.2026г. 04:23 | Предлага
Публикувано на 8.06.2026г. 04:17 | Предлага
Публикувано на 4.06.2026г. 13:45 | Предлага
Публикувано на 4.06.2026г. 08:24 | Търси
Публикувано на 8.06.2026г. 15:48 | Продава
Публикувано на 30.05.2026г. 14:42 | Продава
Публикувано на 15.05.2026г. 10:54 | Продава
Публикувано на 25.04.2026г. 05:20 | Продава
Публикувано на 5.03.2026г. 07:18 | Продава
Не е политика,но се появиха болести, които при Социализма бяха забравени.
Сега местния идиот ще напише колко зле са живели децата при Социализма.
Пълни глупости! И по времето на социализма имаше огнища на морбили. По-големият принос е факта, че по време на социализма беше ЗАДЪЛЖИТЕЛНО да ваксинираш децата. Сега всичките сте изпърдели и забравили, никой не си ваксинира децата, и болестите върлуват. Абсолютно същите куку които надувахте по време на Ковида
1/1 Ми нали това ти казва човека, бе дебил!
Да не са ги ваксинирали при Социализма Марсианците?
Личи си, че №1 деца не е гледал през социализма, служил е на Партията. Едвам си отгледахме децата тогава, днес едното дете болно, утре другото. Изкараха и морбили, и рубеола, и варицела. Болницата на втория етаж беше пълна непрекъснато с болни деца. В манипулационната ни вкараха да включат системи на детето. Още помня думите на наскоро починалата детска лекарка Златанова: Това дете се увиси (усложни). Страшното беше, че дошлата сестра, работеща с докторката не успя да намери вена на детската ръчичка и шурна една шепа кръв. Пристигналата отнякъде манипулационна сестра си свърши работата, включи абокат на ръката на детето и каза по адрес на отишлата си зачервена сестра: Така са се научили, демек нищо не са научили.
Тези болести са опасни за децата, защото са прудружени с висока температура, обривът предизвиква сърбеж и оставя белези по лицето при почесване (при варицелата).
То била дебилка. При това с деменция от 40 години.
Чичо Манчо вече е заспал!!!
След всяка скачка със счетоводителката придрямва. Човек на възраст е, но му работ
Дреме ми на уя
ТЪПО. Подчертаващ.че чичо Манчо, пише само истината ли?
3 многоо си тъп Сашее хаха
Направо му пишете Тъпото.
От сите ви нищо не стаа.
От теб също, сельо_!_