Понеделник, 8 Юни 2026, 02:52

Спират водата в част от Ботевград на 15 май

14 Май, 11:52
(1) (0)
Ботевград - Новини
Прочетена: 1936 19


От „ВиК“ ЕООД – район Ботевград съобщават, че на 15 май 2026 г. (петък) ще бъде временно спряно водоподаването в част от града.

Причината е извършване на строително-монтажни дейности по превръзване на главни водопроводни връзки по искане на външна фирма.

Засегнати райони:
южната централна градска част
ул. „1866“ – в участъка от ул. „Христо Ботев“ до центъра
ул. „Просвета“

Период на спиране:
от 09:00 ч. до 17:00 ч.

От дружеството се извиняват за причиненото неудобство и призовават гражданите да се подготвят предварително.

Източник: balkanec.bg

Коментари (19)

  • Отговори (2) (2)
    1. добавен от: Анонимен 14 Май, 12:40

    В коя част на града сега вдигат невъобразим шум ремонтаджии, освен хулиганите с музикални издевателства на високи децибели, блъскащи, тряскащи, стържещи на частен строеж на ул. "Цар Иван Шишман", в съседство с едни други хулигански старци, по произход от Брусен? От няколко източника днес часове наред издевателстват върху слуха и нервите ни?

    • (5) (18)
      1. добавен от: Анонимен 14 Май, 13:02

      Време е този крадец да го смените шефа на ВИК.Гербаджия

    • (3) (4)
      2. добавен от: Дадо 14 Май, 14:15

      А от патриарха нищо ли не излизаше цял ден? Властите въобще не са си на мястото, защо е тази общинска полиция.

    • (0) (4)
      3. добавен от: Анонимен 14 Май, 15:37

      Ми да та сложат теб шеф на ВИК понеже си от Радев и нема да крадеш

  • Отговори (6) (2)
    2. добавен от: Анонимен 14 Май, 12:59

    Тези с "музикалните" издевателства, думкащи като за друсани токсикомани са с обичайния репертоар на един над 30-годишен хулиган, специализиран по друсането с разни токсични психотични вещества, подобно на родителите си, бивш софийски пожарникар и тем подобни... Сигурно са близки, то си личи, че са като от един дол дренки, особено на Гергьовден на високи децибели почти цял ден изтормозиха хората наоколо с циганска музика, просто ад – не може да си отвори човек за проветряване... Най-зловредни са от въпросното хулиганско семейство, а тези от строежа са като лика прилика...

  • Отговори (5) (18)
    3. добавен от: Анонимен 14 Май, 13:03

    Смяна на ВИК Ботевград шефа....време е...

    • (18) (4)
      1. добавен от: Анонимен 14 Май, 13:14

      Предлагам да го сменим с теб. Съгласен ли си?

    • (4) (0)
      2. добавен от: Анонимен 14 Май, 13:57

      И шефа на Балкангаз е за смяна

    • (1) (2)
      3. добавен от: Анонимен 14 Май, 15:38

      Да та сложим теб гном мръсен

    • (1) (0)
      4. добавен от: Анонимен 14 Май, 23:05

      Такъв шеф на ВИК в Ботевград със свещ да го търсим няма да намерим супер е човека.

  • Отговори (2) (0)
    4. добавен от: Анонимен 14 Май, 15:07

    От както започна ремонта на центъра на тази улица през ден спират водата.

  • Отговори (2) (0)
    5. добавен от: Анонимен 14 Май, 15:43

    Музиката идваща от ул.Шишман е от години. Чува се чак на ул. Христо Ботев. Чудя се тия хора как не оглушаха до сега. Общината бездейства,

  • Отговори (4) (13)
    6. добавен от: Анонимен 14 Май, 16:24

    Мит ли е големия български х*й или не е мит ??!

  • Отговори (2) (13)
    7. добавен от: Анонимен 14 Май, 16:24

    Мите си гзовете в жавешкото блато :)

  • Отговори (0) (13)
    8. добавен от: Анонимен 14 Май, 17:00

    Ебсиемам

  • Отговори (2) (1)
    9. добавен от: Анонимен 14 Май, 18:36

    А,водата космическа, ем скъпа ем не става за пиене.

  • Отговори (1) (0)
    10. добавен от: Анонимен 14 Май, 20:44

    На Мишо Тупаля сина му педала.... От Скравена

Добави коментар:

Назад

Последвайте ни във Facebook

Обяви

виж всички
виж всички
виж всички

Анкета » коментари (1)

Одобрявате ли вдигането на цените на автобусните превози

Анкета » коментари (1)

Одобрявате ли вдигането на цените на автобусните превози

отговори
Да, нормално е при повишаване цените на горивата (13)
70% Complete
Да, но трябва да има повишаване и на качеството на услугата (32)
70% Complete
Не, защото не се прави нищо за условията на пътниците (70)
70% Complete
Твърдо не, това е спекула и печалбарство (50)
70% Complete
Не, защото държавата и общините дофинансират някои курсове (10)
70% Complete
Нямам мнение (4)
70% Complete