Публикувано на 5.06.2026г. 18:13 | Продава
Публикувано на 5.06.2026г. 11:02 | Дава под-наем
Публикувано на 5.06.2026г. 08:30 | Дава под-наем
Публикувано на 3.06.2026г. 17:09 | Продава
Публикувано на 2.06.2026г. 21:19 | Взима под-наем
Публикувано на 4.06.2026г. 13:45 | Предлага
Публикувано на 4.06.2026г. 08:24 | Търси
Публикувано на 3.06.2026г. 07:15 | Предлага
Публикувано на 2.06.2026г. 16:56 | Търси
Публикувано на 1.06.2026г. 16:04 | Предлага
Публикувано на 30.05.2026г. 14:42 | Продава
Публикувано на 15.05.2026г. 10:54 | Продава
Публикувано на 25.04.2026г. 05:20 | Продава
Публикувано на 5.03.2026г. 07:18 | Продава
Публикувано на 10.02.2026г. 13:42 | Продава
В коя част на града сега вдигат невъобразим шум ремонтаджии, освен хулиганите с музикални издевателства на високи децибели, блъскащи, тряскащи, стържещи на частен строеж на ул. "Цар Иван Шишман", в съседство с едни други хулигански старци, по произход от Брусен? От няколко източника днес часове наред издевателстват върху слуха и нервите ни?
Време е този крадец да го смените шефа на ВИК.Гербаджия
А от патриарха нищо ли не излизаше цял ден? Властите въобще не са си на мястото, защо е тази общинска полиция.
Ми да та сложат теб шеф на ВИК понеже си от Радев и нема да крадеш
Тези с "музикалните" издевателства, думкащи като за друсани токсикомани са с обичайния репертоар на един над 30-годишен хулиган, специализиран по друсането с разни токсични психотични вещества, подобно на родителите си, бивш софийски пожарникар и тем подобни... Сигурно са близки, то си личи, че са като от един дол дренки, особено на Гергьовден на високи децибели почти цял ден изтормозиха хората наоколо с циганска музика, просто ад – не може да си отвори човек за проветряване... Най-зловредни са от въпросното хулиганско семейство, а тези от строежа са като лика прилика...
Смяна на ВИК Ботевград шефа....време е...
Предлагам да го сменим с теб. Съгласен ли си?
И шефа на Балкангаз е за смяна
Да та сложим теб гном мръсен
Такъв шеф на ВИК в Ботевград със свещ да го търсим няма да намерим супер е човека.
От както започна ремонта на центъра на тази улица през ден спират водата.
Музиката идваща от ул.Шишман е от години. Чува се чак на ул. Христо Ботев. Чудя се тия хора как не оглушаха до сега. Общината бездейства,
Мит ли е големия български х*й или не е мит ??!
Мите си гзовете в жавешкото блато
Ебсиемам
А,водата космическа, ем скъпа ем не става за пиене.
На Мишо Тупаля сина му педала.... От Скравена