27 Януари 2022, 09:43
(0) (0)
Своге - Новини
Прочетена: 445 0

Отборът на Спортист Своге постигна втора победа в контролите, като този път надигра Струмска слава Радомир с 2:0. Едно от новите попълнения Ариф Ферадов отбеляза първия гол в мача в 20-ата минута. Георги Николов открадна топката от защитник и я пусна към Ферадов, който реализира. В началото на второто полувреме Илия Русинов вкара и втори гол.
Малко преди края на срещата Красимир Панчев пропусна още една чиста голова ситуация, с която можеше да направи резултата класически.
В игра се появи и намиращият се на проби централен защитник от Франция Сами Пилер.
Следващата проверка на Спортист е в събота срещу Пирин Гоце Делчев.
СПОРТИСТ: Ивайло Василев, Борислав Стойчев, Иво Харизанов, Богомил Богомилов, Галин Ташев, Ивайло Михайлов, Мартин Сандов, Кирил Янакиев, Георги Николов, Ариф Ферадов, Димитър Атанасов (Стивън Славков, Владимир Сиромахов, Сами Пилер, Стефан Стефанов, Илия Русинов, Красимир Панчев, Амиел Гий)