Спортист Своге загуби от Беласица Петрич

(0) (0)
Своге - Спорт
Прочетена: 1876 1

Спортист Своге загуби с 0:1 домакинството си на Беласица Петрич.
До 30-ата минута на второто полувреме на този двубой далеч по-добре на терена стоеше петричкият тим. Красимир Шапкаров, Владимир Кабранов и най-вече нападателите Христо Петров и Венци Стоянов, по-често се озоваваха пред вратата на домакините и създаваха доста главоболия на защитата им.
В 71-вата минута след центриране отляво в наказателното поле на свогенци настъпи меле и Никола Мицански от Беласица проигра най-чистото голово положение. В 85-тата минута петричани направиха хубава контраатака и отбелязаха единствения гол в мача.
На 2 ноември Спортист Своге гостува на Чепинец Велинград, като мача ще се играе от 14.00 ч.