По традиция, всяка година на 24 май в ППМГ Ботевград дефилират зрелостниците, преди да отидат на бала си. Е, и тази година не беше изключение! Абитуриентите пристигнаха пред любимото Училище в 19:30 ч. Визията им - невероятна, а пристигането - ефектно - луксозни коли, прелестни тоалети и запомнящи се мигове. Празнуването на абитуриентския бал продължава в ресторанта на хотел "Ботевград", обичайно - до ранни зори!
Публикувано на 5.06.2026г. 18:13 | Продава
Публикувано на 5.06.2026г. 11:02 | Дава под-наем
Публикувано на 5.06.2026г. 08:30 | Дава под-наем
Публикувано на 3.06.2026г. 17:09 | Продава
Публикувано на 2.06.2026г. 21:19 | Взима под-наем
Публикувано на 9.06.2026г. 15:59 | Търси
Публикувано на 9.06.2026г. 04:23 | Предлага
Публикувано на 8.06.2026г. 04:17 | Предлага
Публикувано на 4.06.2026г. 13:45 | Предлага
Публикувано на 4.06.2026г. 08:24 | Търси
Публикувано на 8.06.2026г. 15:48 | Продава
Публикувано на 30.05.2026г. 14:42 | Продава
Публикувано на 15.05.2026г. 10:54 | Продава
Публикувано на 25.04.2026г. 05:20 | Продава
Публикувано на 5.03.2026г. 07:18 | Продава
Бая ячки абитурентки!
Защо на едни по 3-4 снимки, а други деца ги няма?
Защото не са спирали за снимки или нахални роднини с телефони са пречели
Като си наемеш личен фотограф, ще снима само твойто дете! Така е преценил, така е снимал!
Не знам кой е фотограф, но сте ударили в десетката с него! Отново страхотни снимки! Снимано е в близък план, виждаш лица, тоалети, виждаш животът как грее в тези млади хора.
Имането и немането са универсално явление.
Виждам само селянки по 100 кила
Тогава се махни от огледалото!
Погледни снимките на ПГПЧЕ в Правец и тогава ще си промениш мнението.
Доста са ячките моми, но има и няколко наистина красиви момичета. Младежите от общите снимки също са симпатяги. Успех на децата!
Стефани!!! Стил, елегантност, нежност. Браво!
И ,още нещо...
Имаше как и по добри снимки, но браво!
Екстра са си
Много за пълнене на допетатс
Леле каква блъсканица, защо няма някакъв ред