Сряда, 10 Юни 2026, 20:57

Тежкотоварен камион премина през мантинелите на АМ „Хемус“, движението е ограничено

16 Май, 09:45
(3) (0)
Ботевград - Новини
Прочетена: 10084 17


Временно е ограничено движението по автомагистрала „Хемус“ при 9-и км в посока Варна заради самокатастрофирал тежкотоварен автомобил. По информация на Агенция „Пътна инфраструктура“ трафикът се осъществява само в изпреварващата лента, като се регулира от екипи на „Пътна полиция“.

По данни на шофьори, преминаващи през участъка, инцидентът е станал около 8:00 часа тази сутрин. Циментовоз, движещ се в посока София, е загубил контрол, преминал е през мантинелите и е навлязъл в платното за насрещно движение в посока Ботевград.

Към момента няма официална информация за пострадали, но инцидентът създава сериозни затруднения в движението.

От пътните власти призовават водачите да се движат с повишено внимание, да спазват указанията на контролните органи и да съобразяват скоростта си с пътните условия.

Източник: снимки: Автомагистрала Хемус - актуална пътна обстановка

Коментари (17)

  • Отговори (20) (4)
    1. добавен от: Анонимен 16 Май, 09:52

    От какъв зор е преминал през мантинелите? От калпавите си шофьорски умения ли?

    • (1) (19)
      1. добавен от: Анонимен 16 Май, 10:52

      От оътя дет майка ти е направила

  • Отговори (8) (8)
    2. добавен от: Анонимен 16 Май, 10:08

    Това е за пореден път,няма ден през който тия малоумници с тировете да не са в новините, я задръстили движението, я причинили катастрофа понякога с пострадали и още по лошо с жертви и какво ли още не. Кога най накрая на тия отгоре ще им светне лампичката и ще вземат мерки спрямо тях.

  • Отговори (4) (17)
    3. добавен от: Анонимен 16 Май, 11:22

    Ми те мантинелите са затова …

    • (19) (3)
      1. добавен от: Анонимен 16 Май, 13:27

      Те са за това да ти очертават пътя, малоумнико, а не да караш през тях!

    • (0) (13)
      2. добавен от: Анонимен 16 Май, 19:15

      Дтига бе ?!? Верно ли …

  • Отговори (2) (19)
    4. добавен от: Анонимен 16 Май, 11:22

    Мачкай дееба тяяната мама дееба :)

    • (4) (13)
      1. добавен от: Анонимен 16 Май, 18:54

      Да мачкат на жена ти путката

    • (1) (13)
      2. добавен от: Анонимен 16 Май, 19:16

      И на твойта :)

  • Отговори (10) (12)
    5. добавен от: Анонимен 16 Май, 16:49

    Спукал е гума, шофьора и затова се е озовал от другата страна, и точно там мантинелата почти я няма. За щастие не е имало МПС от другата страна по това време.

    • (15) (4)
      1. добавен от: Анонимен 16 Май, 17:36

      Карал е бръже, това с гумата не върви,знае се как е,стига с тия чадъри господин полицай,ама много им козирувате та тея чорбаджии.

  • Отговори (6) (12)
    6. добавен от: Анонимен 16 Май, 18:24

    Не позна, че съм полицай човече! С 90/100 да е карал достатъчно е, като се спукала гумата този камион над 20 тона трудно се овладява.

  • Отговори (0) (3)
    7. добавен от: Анонимен 16 Май, 20:11

    На Стрелеца е

    • (0) (1)
      1. добавен от: Анонимен 16 Май, 21:23

      Кой тоз Стрелеца,?

  • Отговори (0) (1)
    8. добавен от: Анонимен 17 Май, 11:56

    На Биомет е то, си пише!

  • Отговори (1) (10)
    9. добавен от: Анонимен 17 Май, 15:30

    Защото не се правят пътища като в Гърция, с бетонни отливки между двете платна. Ама то е защото сигурно гърците са по-прости. А ние сменяме и подменяме мантинели постоянно, за да се смучат пари.

    • (10) (1)
      1. добавен от: Анонимен 17 Май, 21:21

      Интересно защо ли? Като се залепиш с високата скорост в бетонената отливка, няма отлепяне. Там ще стоиш като паметник.

Добави коментар:

Назад

Последвайте ни във Facebook

Обяви

виж всички
виж всички
виж всички

Анкета » коментари (1)

Одобрявате ли вдигането на цените на автобусните превози

Анкета » коментари (1)

Одобрявате ли вдигането на цените на автобусните превози

отговори
Да, нормално е при повишаване цените на горивата (13)
70% Complete
Да, но трябва да има повишаване и на качеството на услугата (34)
70% Complete
Не, защото не се прави нищо за условията на пътниците (75)
70% Complete
Твърдо не, това е спекула и печалбарство (50)
70% Complete
Не, защото държавата и общините дофинансират някои курсове (13)
70% Complete
Нямам мнение (4)
70% Complete