Сряда, 17 Юни 2026, 12:50

Ток уби 53-годишен мъж във Врачеш

7 Март, 11:21
(2) (1)
Ботевград - Новини
Прочетена: 7967 20


53-годишен мъж е починал след токов удар на строителен обект във Врачеш. Инцидентът е станал в петък вечер около 20:30 часа.

По първоначална информация загиналият е П. Й. от Врачеш. Той дълги години е работил в строителството заедно със съпругата си и се е занимавал с различни дейности – ремонти, изолации и други строителни работи. Какви точно дейности е извършвал на обекта по време на инцидента предстои да бъде установено в хода на разследването.

Причините за фаталния токов удар също се изясняват. Очаква се експертизите да установят дали става дума за техническа неизправност, нарушение на мерките за безопасност или други фактори, касаещи законовите изисквания на строителството.

Тялото на починалия е транспортирано в съдебна медицина в София, където ще бъде извършена съдебномедицинска експертиза.


Източник: balkanec.bg

Коментари (20)

  • Отговори (6) (1)
    1. добавен от: Анонимен 7 Март, 14:53

    Бог да го прости

  • Отговори (6) (0)
    2. добавен от: Анонимен 7 Март, 15:22

    Пешо Йогата

  • Отговори (5) (1)
    3. добавен от: Анонимен 7 Март, 15:27

    Да почива в мир! Бог да го прости!

  • Отговори (5) (1)
    4. добавен от: Анонимен 7 Март, 16:37

    Светъл път,Пешо!

  • Отговори (6) (10)
    5. добавен от: Анонимен 7 Март, 18:32

    Тъжно е за случилото се, но истината е, че много хора бяха измамени за пари. В крайна сметка всичко се връща. Господ вижда.

    • (3) (1)
      1. добавен от: Анонимен 10 Март, 09:41

      Не ли ви срам да пишете глупости. Че ви работеше почти без пари. И никога на никой не е отказвал. Тъпанари

    • (0) (0)
      2. добавен от: Илия 18 Март, 20:53

      Да на никой не отказва.Каквито пари е искал такива са му дадени от хората.Взима парите и не се връща.Това какво е?

  • Отговори (8) (2)
    6. добавен от: Plamen Panchev 7 Март, 19:10

    Съболезнования на близките да почива в мир

  • Отговори (4) (5)
    7. добавен от: Анонимен 7 Март, 19:23

    Светъл път Пешка...почивай в мир,майсторе!

  • Отговори (6) (3)
    8. добавен от: Анонимен 7 Март, 21:35

    Един божи ден всеки си плаща.

  • Отговори (0) (1)
    9. добавен от: Анонимен 8 Март, 09:29

  • Отговори (3) (0)
    10. добавен от: Анонимен 8 Март, 10:28

    Светъл път...почивай в мир!

Добави коментар:

Назад

Последвайте ни във Facebook

Обяви

виж всички
виж всички
виж всички

Анкета » коментари (2)

Одобрявате ли вдигането на цените на автобусните превози

Анкета » коментари (2)

Одобрявате ли вдигането на цените на автобусните превози

отговори
Да, нормално е при повишаване цените на горивата (18)
70% Complete
Да, но трябва да има повишаване и на качеството на услугата (38)
70% Complete
Не, защото не се прави нищо за условията на пътниците (80)
70% Complete
Твърдо не, това е спекула и печалбарство (57)
70% Complete
Не, защото държавата и общините дофинансират някои курсове (14)
70% Complete
Нямам мнение (4)
70% Complete