Торнадо Безден направи обрат и взе победата срещу ФК Драгоман

16 Ноември 2019, 18:53
(0) (1)
Драгоман - Спорт
Прочетена: 2114 0

В мач от 10 кръг на ОГ София Запад гостуващия „Торнадо” Безден записа победа над домакините от ФК „Драгоман” с 4:2. Мача в студения съботен следобед в Драгоман изгледаха около 70 зрители. Срещата започна с разузнаване, без положения за гол и с принудителна смяна за гостуващия отбор. В 7 минута при опита си да догони един извеждащ пас контузия получи Ангел Димитров, който бе заменен от Марио Велинов. Първото положение за гол дойде в 11 минута и бе създадено от гостите от Безден. Минута по-късно в 12-та, обаче резултата откриха „Драгоман” след гол на Мариан Чавдаров Китанов. Последваха още два пропуска за домакините след удари на Борислав Бренишки и Димитър Йорданов. В 43 минута домакините получиха право да изпълнят дузпа след нарушение срещу Китанов. Именно той застана зад топката и покачи резултата на 2:0.

Второто полувреме започна ударно за „Торнадо”, след като в 47 минута резултата на 2:1 намали Андрей Виденов. След гола играта на ФК „Драгоман” бе хаотична, от което се възползваха гостите и в 63 минута те изравниха за 2:2 с гол на Марио Велинов. В 67 минута последва пълен обрат след като точен за 2:3 бе Иван Ценов. Крайният резултат 2:4 оформи Андрей Виденов в 89 минута след гол от дузпа.

Състав на „Драгоман”: Любослав Любомиров, Дейвид Делиев, Ангел Нацков /К/, Петьо Петров, Евгени Борисов, Борислав Бренишки, Станислав Пейчев, Павлик Митовски, Мариан Чавдаров Китанов, Роберто Соколов, Димитър Йорданов.

Състав на „Торнадо”: Даниел Бъчваров, Александър Иванов /К/, Любомир Ценов, Алекс Георгиев, Иван Ценов, Мартин Барисов, Андрей Виденов, Георги Петров, Илиян Георгиев, Христо Христов, Ангел Димитров.

Ключови думи: ФК Драгоман , ОГ София Запад , Безден