Присъединете се към новата ни Viber общност, за да получавате най-важните новини и актуална информация всеки ден: https://invite.viber.com/?g2=AQA2Etkwz5oDLlZbHwe5FWzyfCeZZFL0aMLES84s6n4xbbeki6lQG3zdbXOGkYiA
Публикувано на 14.06.2026г. 18:15 | Дава под-наем
Публикувано на 12.06.2026г. 11:43 | Дава под-наем
Публикувано на 12.06.2026г. 07:05 | Дава под-наем
Публикувано на 5.06.2026г. 18:13 | Продава
Публикувано на 5.06.2026г. 11:02 | Дава под-наем
Публикувано на 16.06.2026г. 08:12 | Предлага
Публикувано на 16.06.2026г. 06:55 | Предлага
Публикувано на 16.06.2026г. 06:17 | Предлага
Публикувано на 14.06.2026г. 12:16 | Търси
Публикувано на 12.06.2026г. 17:10 | Предлага
Публикувано на 8.06.2026г. 15:48 | Продава
Публикувано на 30.05.2026г. 14:42 | Продава
Публикувано на 15.05.2026г. 10:54 | Продава
Публикувано на 25.04.2026г. 05:20 | Продава
Публикувано на 5.03.2026г. 07:18 | Продава
Защо ..2.......Нали от 12гидини се прави
Офроуд събор се прави за втора поредна година, няма общо със старото състезание
Никой не иска да има общо с предните години!
Е няма общо ,па е на същото място , май нямате капацитет за нещо ново.
Имаме капацитет да създадем напълно нови трасета и класове което не мисля че е малко!
Ти капацитет за какво имаш анонимния?
Това може и петокласник да го направи , на тебе май до там ти е спряло развитието като те гледам.
Коментарът беше изтрит поради използването на нецензурни или неуместни изрази!
Имам ценности,морал и уважение към приятелите,
Нещо което ти никога няма да имаш.
Забавлявате ме искрено
#6 над 10 човека сме в организацията така че поне споменавай всички не само отделни
#7 ти нямаш приятели
#9 Може ли поименно да ги споменеш тези 10 човека, където ми орязахте и окопахте частният имот. За една жалба в прокуратурата питам.
:):)
И само информативно да ти кажа, че със сигурност имам повече приятели от колкото ти имаш косми по главата си.
други са организаторите, не е старото състезание
Тия са даже по големи селски пръчки и от старите
Коментарът беше изтрит поради използването на нецензурни или неуместни изрази!
Е ако има ново правителство,година първа ли ще е от летоброенето на България?.
Е то и нов кмет ще има скоро , и тогава ще го видим този Ром какво и от къде ще краде.
Кога ще дойде новия кмет, чакаме го
Както е тръгнало по рано от очакваното
Къде ще бъде състезанието, за публиката да гледа?
Местност ключовица , ще има доста видимост за публиката!
Кой ти ходи вече по тези селски събори
Това е супер простотия!!!!! Само се унищожава природата! Правете по- интелигентни неща. Животните се плащат!
Ми състезанието с кросови мотори пак така само се съсипват горите и се плашат животните
Аз пък ходя , като не разбирате от този спорт и не сте са качвали на джип и на ендуро мотор не приказвайте, че зимата ние с джиповете помагаме на хората, когато пак някой не си е свършил работата
Коментарът беше изтрит поради използването на нецензурни или неуместни изрази!
Защо ти какво направи освен да седиш и да чешеш клавиатурата?
Коментарът беше изтрит поради използването на нецензурни или неуместни изрази!
Израснала съм в това село и беше с прекрасни поляни и природа.
Това мероприятие съсипва природата, младите хора се опиват от коли, високи скорости и алкохол.
По добре би било да се организират мероприятия за запазване и съхранение на природата ни.
Младежки скаут лагери, млади залесители.......
Така е и това ендуро състезанието също…
кмета такива интелектуални и природосъобразни мероприятия не може да организира. Той най много да претопли някоя стара манджа или copy paste на нещо за помпане на рейтинга!