Сряда, 17 Юни 2026, 13:03

Трудовец ще бъде домакин на втория Офроуд събор с четири състезателни класа

14 Април, 09:59
(4) (3)
Ботевград - Спорт
Прочетена: 5568 30


На 25 и 26 април село Трудовец ще се превърне в арена на адреналин и високи скорости, като ще бъде домакин на второто издание на Офроуд събора. Събитието обещава зрелищни емоции както за участниците, така и за публиката.

Организаторите са подготвили надпревара в четири класа – „Дами“, „Софт“, „Хард“ и „Прототип“, като именно последният клас ще бъде включен за първи път. Интересът към събитието вече е сериозен, а списъкът с участници продължава да се попълва.

Състезанието ще се проведе във формат „за време“, като крайното класиране ще се определя от сборното време, постигнато в двата състезателни дни. Това ще постави на изпитание както уменията на пилотите, така и издръжливостта на машините.

Очаква се голям интерес от страна на публиката, която ще има възможност да наблюдава отблизо майсторството на състезателите и да се наслади на офроуд предизвикателствата по трасето.

Организаторите обещават и атрактивен награден фонд за най-добрите, което допълнително ще повиши конкуренцията и ще направи надпреварата още по-оспорвана.

Втори Офроуд събор в Трудовец се очертава като едно от най-вълнуващите събития този април – с много адреналин, емоции и зрелищни моменти за всички любители на моторните спортове.

Присъединете се към новата ни Viber общност, за да получавате най-важните новини и актуална информация всеки ден: https://invite.viber.com/?g2=AQA2Etkwz5oDLlZbHwe5FWzyfCeZZFL0aMLES84s6n4xbbeki6lQG3zdbXOGkYiA



Източник: balkanec.bg

Коментари (30)

  • Отговори (8) (1)
    1. добавен от: Анонимен 14 Април, 10:31

    Защо ..2.......Нали от 12гидини се прави

    • (2) (8)
      1. добавен от: Светли Миков 14 Април, 14:48

      Офроуд събор се прави за втора поредна година, няма общо със старото състезание :)

    • (1) (4)
      2. добавен от: Анонимен 14 Април, 17:22

      Никой не иска да има общо с предните години!

    • (7) (2)
      3. добавен от: Анонимен 14 Април, 19:11

      Е няма общо ,па е на същото място , май нямате капацитет за нещо ново.

    • (2) (8)
      4. добавен от: Светли Миков 14 Април, 20:43

      Имаме капацитет да създадем напълно нови трасета и класове което не мисля че е малко!
      Ти капацитет за какво имаш анонимния?

    • (4) (0)
      5. добавен от: Анонимен 14 Април, 21:37

      Това може и петокласник да го направи , на тебе май до там ти е спряло развитието като те гледам.

    • 6.

      Коментарът беше изтрит поради използването на нецензурни или неуместни изрази!

    • (6) (2)
      7. добавен от: Анонимния 14 Април, 21:55

      Имам ценности,морал и уважение към приятелите,
      Нещо което ти никога няма да имаш.

    • (0) (1)
      8. добавен от: Анонимен 14 Април, 22:26

      Забавлявате ме искрено

    • (1) (1)
      9. добавен от: Анонимен 14 Април, 23:00

      #6 над 10 човека сме в организацията така че поне споменавай всички не само отделни :D #7 ти нямаш приятели

    • (2) (1)
      10. добавен от: Federenko 15 Април, 08:17

      #9 Може ли поименно да ги споменеш тези 10 човека, където ми орязахте и окопахте частният имот. За една жалба в прокуратурата питам.
      И само информативно да ти кажа, че със сигурност имам повече приятели от колкото ти имаш косми по главата си. :):):)

  • Отговори (3) (4)
    2. добавен от: Анонимен 14 Април, 10:37

    други са организаторите, не е старото състезание

    • (7) (5)
      1. добавен от: Анонимен 14 Април, 19:15

      Тия са даже по големи селски пръчки и от старите

  • 3.

    Коментарът беше изтрит поради използването на нецензурни или неуместни изрази!

  • Отговори (7) (1)
    4. добавен от: Анонимен 14 Април, 16:26

    Е ако има ново правителство,година първа ли ще е от летоброенето на България?.

    • (6) (4)
      1. добавен от: Анонимен 14 Април, 19:08

      Е то и нов кмет ще има скоро , и тогава ще го видим този Ром какво и от къде ще краде.

    • (4) (2)
      2. добавен от: Анонимен 14 Април, 19:30

      Кога ще дойде новия кмет, чакаме го

    • (3) (3)
      3. добавен от: Анонимен 14 Април, 19:37

      Както е тръгнало по рано от очакваното

  • Отговори (0) (0)
    5. добавен от: Анонимен 14 Април, 17:41

    Къде ще бъде състезанието, за публиката да гледа?

    • (0) (1)
      1. добавен от: Анонимен 14 Април, 20:42

      Местност ключовица , ще има доста видимост за публиката!

  • Отговори (6) (1)
    6. добавен от: Анонимен 14 Април, 19:02

    Кой ти ходи вече по тези селски събори

  • Отговори (9) (3)
    7. добавен от: Ужас и простота 14 Април, 19:27

    Това е супер простотия!!!!! Само се унищожава природата! Правете по- интелигентни неща. Животните се плащат!

    • (0) (3)
      1. добавен от: Анонимен 14 Април, 21:20

      Ми състезанието с кросови мотори пак така само се съсипват горите и се плашат животните

    • (0) (1)
      2. добавен от: Анонимен 14 Април, 22:21

      Аз пък ходя , като не разбирате от този спорт и не сте са качвали на джип и на ендуро мотор не приказвайте, че зимата ние с джиповете помагаме на хората, когато пак някой не си е свършил работата

  • 8.

    Коментарът беше изтрит поради използването на нецензурни или неуместни изрази!

    • (1) (1)
      1. добавен от: Анонимен 14 Април, 20:42

      Защо ти какво направи освен да седиш и да чешеш клавиатурата?

    • 2.

      Коментарът беше изтрит поради използването на нецензурни или неуместни изрази!

  • Отговори (11) (1)
    9. добавен от: Мариела Борисова 14 Април, 21:13

    Израснала съм в това село и беше с прекрасни поляни и природа.
    Това мероприятие съсипва природата, младите хора се опиват от коли, високи скорости и алкохол.
    По добре би било да се организират мероприятия за запазване и съхранение на природата ни.
    Младежки скаут лагери, млади залесители.......

    • (1) (2)
      1. добавен от: Анонимен 14 Април, 21:20

      Така е и това ендуро състезанието също…

    • (8) (1)
      2. добавен от: Анонимен 14 Април, 22:17

      кмета такива интелектуални и природосъобразни мероприятия не може да организира. Той най много да претопли някоя стара манджа или copy paste на нещо за помпане на рейтинга!

Добави коментар:

Ако искате да споделите и Вашето мнение, трябва да се регистрирате или да влезете с профила си.
Назад

Последвайте ни във Facebook

Обяви

виж всички
виж всички
виж всички

Анкета » коментари (2)

Одобрявате ли вдигането на цените на автобусните превози

Анкета » коментари (2)

Одобрявате ли вдигането на цените на автобусните превози

отговори
Да, нормално е при повишаване цените на горивата (18)
70% Complete
Да, но трябва да има повишаване и на качеството на услугата (38)
70% Complete
Не, защото не се прави нищо за условията на пътниците (80)
70% Complete
Твърдо не, това е спекула и печалбарство (57)
70% Complete
Не, защото държавата и общините дофинансират някои курсове (14)
70% Complete
Нямам мнение (4)
70% Complete