4 Ноември 2017, 17:10
(0) (0)
Етрополе - Новини
Прочетена: 1326 1

ЦСКА София взе победата в мача с Чавдар Етрополе в среща от 11-я кръг на първенството при юношите младша възраст "Зона”, р. 2001-2002 г. Двубоят се игра от 14.00ч. на изкуственото игрище на ст. "Чавдар". Момчетата на Тодор Василев стояха добре на терена и бяха равностоен съперник на гостите от София, но им липсваше острота в атаките и точност при завършващите удари, а и късмета не бе на тяхна страна. През целия мач имаше голяма динамика в играта, бързина и проява на добри спортна подготовка и качества у футболистите и на двата тима, което показа тяхното сериозно отношение към срещата и голямото желание да дадат най-доброто от себе си. Победата на ЦСКА дойде от тяхната стабилна защита, добри нападатели и реализирани голови положения. През първото полувреме паднаха два гола в етрополската врата в 5-ата и 30-ата мин., което внесе спокойствие в играта на гостите и създаде напрежение в отбора на Етрополе. През втората част динамиката в играта се запази и футболистите с нови сили продължиха да търсят своите положения за гол в противниковата врата, като 10 минути преди края се стигна до 3:0 за ЦСКА. Малко преди края падна и гола за Чавдар, който бе по-скоро грешка на вратаря на софийската формация и това бе всичко в тази интересна за гледане среща, в която ЦСКА взе победата с 3:1 и продължава да оспорва първото място в групата с тима на Витоша /Бистрица/.