Четвъртък, 12 Февруари 2026, 12:20

Успешен баскетболен уикенд за момичетата на Костенец

12 Януари, 09:05
(0) (0)
Костенец - Новини
Прочетена: 158 0


В зала „Свети Георги“ се проведе баскетболен уикенд, в който участие взеха и момичетата до 10 години от отбора на Костенец. След победите на момчетата в предишните срещи, днес на игрището излязоха и най-малките състезателки на клуба.

Момичетата изиграха два мача, в които показаха старание, дисциплина и отборна игра. В първата среща те отстъпиха в оспорван двубой срещу отбора на Славия, а във втората записаха убедителна победа срещу тима на Монтана.

Впечатление направи и най-малката състезателка в отбора – на 6 години, която се включи активно в играта и демонстрира увереност и желание за изява.

Срещите преминаха при добра организация и подкрепа от страна на публиката, а участието на момичетата до 10 години е още една стъпка в развитието на детско-юношеската школа в Костенец.


снимки: Община Костенец


Източник: balkanec.bg

Коментари (0)

Няма добавени коментари

Добави коментар:

Назад

Последвайте ни във Facebook

Обяви

виж всички
виж всички

Анкета » коментари (0)

Забелязвате ли увеличение на сметките си за електроенергия

Анкета » коментари (0)

Забелязвате ли увеличение на сметките си за електроенергия

отговори
Да, и смятам, че сметката ми е надписана от електроразпределителното дружество (12)
70% Complete
Да, сметката ми е по-висока вследствие на по-ниското напрежение (3)
70% Complete
Смятам, че сметката е нормална за сезона (4)
70% Complete
Не, не съм забелязал/а промяна (3)
70% Complete
Не съм сигурен/а (0)
70% Complete