Публикувано на 14.06.2026г. 18:15 | Дава под-наем
Публикувано на 12.06.2026г. 11:43 | Дава под-наем
Публикувано на 12.06.2026г. 07:05 | Дава под-наем
Публикувано на 5.06.2026г. 18:13 | Продава
Публикувано на 5.06.2026г. 11:02 | Дава под-наем
Публикувано на 16.06.2026г. 08:12 | Предлага
Публикувано на 16.06.2026г. 06:55 | Предлага
Публикувано на 16.06.2026г. 06:17 | Предлага
Публикувано на 14.06.2026г. 12:16 | Търси
Публикувано на 12.06.2026г. 17:10 | Предлага
Публикувано на 8.06.2026г. 15:48 | Продава
Публикувано на 30.05.2026г. 14:42 | Продава
Публикувано на 15.05.2026г. 10:54 | Продава
Публикувано на 25.04.2026г. 05:20 | Продава
Публикувано на 5.03.2026г. 07:18 | Продава
Изрод!
Кой?
Чак сега ли,та това си е от години.
Като няма друго за отчетност пред София и това е добро,сега са преценили,сега са го проверили.
Елате да видите до никас буклуците на ботковия. Гуми и чували ветъра вее.
Това не е вярно, и не е твоя проблем, гледай си работата.
Крайно време е тази кочина дето я е направил да се изрине
Ами,изрини я ти,прояви малко гражданска отговорност.
To да беше само там
Цялото Разлив е превърнато в Бунище
Малко пресолваш манджата, Разлив не е чак толкова зле, и въобще Правешка община си е пример за чистота,нека все пак не казваме на бялото,черно.
При бензиностанция НИКСМетал същите боклуци, голяма мизерия
Гледката от Магистралата е Поразителна
И какво видя,моя ли,гледката е пейзажа,планината,друго не може да видиш там.
Не прочетох а нито един кмет да направи Великденски почистване за една седмица, да се организира превоз за клони и храсти. Всеки да излезе и си почисти пред блокове и преддомовете да се наслага в чували и да минат с камион че от БКС, да ги приберат. Много новини в сайтовете, но нищо рационално не се организира в тази Община Ботевград.
Ами създайте гражданите организация всички имате по пет коли бусове, пикапи и прочие и си извозете боклуците,не викайте неволята, дай кметовете да ви бършат и дирниците.
Гумите са от гумаджийна не са от хранителен магазин,знае се кой сменя гуми в Разлив
Дай,повече информация в най близкото РУ или на тел. 112,анонимността ти е гарантирана.