Публикувано на 5.06.2026г. 18:13 | Продава
Публикувано на 5.06.2026г. 11:02 | Дава под-наем
Публикувано на 5.06.2026г. 08:30 | Дава под-наем
Публикувано на 3.06.2026г. 17:09 | Продава
Публикувано на 2.06.2026г. 21:19 | Взима под-наем
Публикувано на 9.06.2026г. 15:59 | Търси
Публикувано на 9.06.2026г. 04:23 | Предлага
Публикувано на 8.06.2026г. 04:17 | Предлага
Публикувано на 4.06.2026г. 13:45 | Предлага
Публикувано на 4.06.2026г. 08:24 | Търси
Публикувано на 8.06.2026г. 15:48 | Продава
Публикувано на 30.05.2026г. 14:42 | Продава
Публикувано на 15.05.2026г. 10:54 | Продава
Публикувано на 25.04.2026г. 05:20 | Продава
Публикувано на 5.03.2026г. 07:18 | Продава
На нокия с фенерче ще ми светне фенерчето май …
Днес патриотичните българи честват 149 годишнината от подвига на поета революционер и патриот Христо Ботев и неговата чета. А в днешна мултиколониална България вместо обичайните сирени за почит към тяхната памет, компрадорските евроатлантически управници ще тестват сигнална система за извънредни ситуации, аварии, произшедствия. А евроатлантическите колонизатори, изнудвачи, окупаторите от НАТО сигурно неслучайно на тазгодишните знакови дати за революционни български подвизи, правят кампании за преминаване през нашата територия на тежка турска и американска военна техника и демонстрации на военни учения за подготовка за война с Русия... Така и днес, и утре на знакови дати, в деня на Ботев и Сие, натовските окупатори ционисти ще преминават с тежка американска натовска военна техника и военни самолети през нашите пътища и нашето въздушно пространство за военни учения, за подготовка за война с Русия. Какъв цинизъм! Ние, по-възрастните, които сме учили по нашите учебници, не сме забравили кой народ, коя държава са помагали за освобождаването и създаването на третата българска държава, знаем къде, от каква по националност рускиня е направено Самарското знаме за българските революционери. Това, което се случва сега, е гавра с българската национална памет и достойнство!
Ако можеха героите паднали за свободата на България да видят за какви сегашни алчни изроди, чуждопоклоници, извратеняци и майкопродавци са умрели, никога нямаше да се жертват!!!
А украинците не са ли участвали в освобождението на България, заедно с руснаците? Не поставяй това джудже Путин под името Русия!
Корекция на годишнината – днес се навъшва кръгла годишнина от убийството на Христо Ботев, защото той е загинал на 2 юни 1876 година – значи днес трябва да се почете 150-та годишнина в памет на патриота поет революционер Христо Ботев, който е преминал река Дунав с четата си в опит да подпомогне Априлското въстание. 150-ГОДИШНИНА!
2/2, Не знаем дали са участвали украинци под знамената на Русия и на Самарското знаме в антиосманската война за създаването на Третата Българска държава. Що се отнася до Путин, той защитава руските национални интереси и достойнство, в отговор на укро-нацистките проевроатлантически войнолюбци, след техните антируски нагли агресии и издевателства. Дори Путин е много бавен и умерен, защото знае, че територията на Украйна е бивша Русия и там има много руски неща, и хора. А що се отнася до Зеленски, там наистина се демонстрира не само голяма корупция, ционизъм за чужди интереси, а също многократни демонстрации от негова страна на преклонение пред фашизма и фашистки лица от миналото. Какво да се очква от зависим наркоман, превърнат в зомби-чужд слуга. Не е разумно да се избиват взаимно братски славянски народи, заради евроатлантически интереси. А това е подкладено, провокирано, налагано от западняците, като най-активни поддръжници-провокатори за тази прокси война са американските и английските ционисти, а сега и европейски ционисти, много от които евреи, лакоми за завладяване на чужди територии и ресурси... Писаха, че на преговори с Русия още предишна година, правителството на Зеленски било готово за приключване на войната. Но това се провалило, защото английски служебни лица им били наредили да продължават да воюват с Русия, като им обещали подкрепа за тази тяхна прокси война. Ето как войната между братски народи продължава толкова години вече и толкова много славяни от братски народи умират...
Руските войски били стигнали до Киев, когато иницирали преговори за доброволно приключване на войната преди години. На тези преговори Русия за пореден път била излъгана за доброволно приключване на войната и изтеглила войските си. Но подлостите, лъжите, измамите продължават в пълна сила, както и братоубийствената война.
Руските войски били стигнали до Киев, когато иницирали преговори за доброволно приключване на войната преди години. На тези преговори Русия за пореден път била излъгана за доброволно приключване на войната и изтеглила войските си. Но подлостите, лъжите, измамите продължават в пълна сила, както и братоубийствената война.
По твоята логика, 2/4, територията на България е бивша територия на Османската империя. Трябва ли Ердоган да си я върне?
Ето, затова сме в НАТО и ЕС! Апетитите на гнома Путин ще се разраснат, ако успее да завладее Украйна. Същата съдба ще последва за Полша и прибалтийските републики.
За убийците като Путин, Сталин, Хитлер съдбата е една!
От управата на община София било обявено, че отменят честването в памет на 150-годишнината от подвига на българския патриот, поет, революционер Христо Ботев. ...
Софийските общинари, кметът се били уплашили от дъждовното време..., та са отменили церемонията в чест на Христо Ботев и четата му.
Някой нещо да му светна телефона че аз нищо не усетих …
Голямо племе, в 12ч. никой около мен не спря. По улицата си веят крачоли. Майки с колички пък и пенсионери. Тях не са ли ги учили през комунизма да спрят на сирените за почест?
Ни ми светна,нито нищо,една голяма глупост е това за което група хора са взели яко пари.