В събота (19.08): “Балкан 1929” посреща “Рилски спортист” на “Герена”

18 Август 2023, 14:58
(0) (0)
Прочетена: 564 0

В събота (19.05) футболният “Балкан 1929” е домакин на “Рилски спортист” Самоков, като двубоят ще бъде на помощното игрище “Герена”. Срещата е с начален час от 18:00 ч., а от домакините призовават своите фенове за подкрепа към любимия си отбор.

Двубоят е от 4-ия кръг на Югозападната Трета лига. Във временното класиране тимът на Иван Редовски е на 11 място от три кръга и с 4 точки.

Екипът на Балканец.бг попита Иван Редовски каква е причината за обрата през седмицата от Ботев Ихтиман с 5:3 и кои футболисти няма да бъдат на разположение за срещата с тима от Самоков.

“Имахме кадрови проблеми и срещу Ботев Ихтиман, но само аз съм запознат с тези проблеми. Първото полувреме завърши 3:1 за нас и беше много силно, но контузиите на Давид Ганчев и Здравко Атанасов бяха част от причините за обрата. Мисля, че са готови за утрешния мач и се надявам, че “Балкан 1929” ще бъде агресивен и най-накрая няма да допусне гол, което е от жизнено важно значение срещу отбор като “Рилски спортист”.

“Йордан Дамянов отсъства за мача с “Рилски спортист” по лични причини, за което ще бъде санкциониран по вътрешния правилник. Иван Алексиев е наказан за още един мач и титулярния вратар Слави Матин още не е готов на 100% след контузията в коляното.”

Ключови думи: ФК Балкан 1929