Понеделник, 8 Юни 2026, 01:30

В Трудовец при затварянето на секциите угасна тока

23 Октомври 2011, 19:15
(0) (0)
Ботевград - Новини
Прочетена: 2291 24


В Трудовец при затварянето на секциите угасна тока. Започнаха с манипулациите. ЧЕЗ работиха да възстановят токоподаването и към 20:15 токът е възстановен.

Източник: balkanec.bg

Коментари (24)

  • Отговори (0) (0)
    1. добавен от: Анонимен 23 Октомври, 19:21

    Долния Драганов започна с манипулациите

  • Отговори (0) (0)
    2. добавен от: Анонимен 23 Октомври, 19:35

    da sigurno e taka a tova e.ideia ili na sadama ili ot jo

  • Отговори (0) (0)
    3. добавен от: Анонимен 23 Октомври, 19:39

    dnes diqsnata raka na draganov jo zapla6va6e I agitira6e horata da glasuvat za nego

  • Отговори (0) (0)
    4. добавен от: Анонимен 23 Октомври, 19:41

    Много сте прости бе мъгли ,пак ли Драганов ви е виновен .Човека ще играе за депутат след две години .Вместо да се радвате Вие злобеете .

  • Отговори (0) (0)
    5. добавен от: Анонимен 23 Октомври, 19:47

    Тоя Джо трябва скоро време някой да му натрие носа.

  • Отговори (0) (1)
    6. добавен от: Анонимен 23 Октомври, 19:55

    draganov 6te ni spasi ot jo nali e milicioner

  • Отговори (0) (0)
    7. добавен от: Анонимен 23 Октомври, 20:00

    какво лошо видя че е `милиционер` ?

  • Отговори (0) (0)
    8. добавен от: Анонимен 23 Октомври, 20:00

    Е как да ни спаси, като днес той говори на висок тон цял ден и вика, мъртав пиян

  • Отговори (0) (0)
    9. добавен от: Анонимен 23 Октомври, 20:14

    draganov li e piqn

  • Отговори (0) (0)
    10. добавен от: Анонимен 23 Октомври, 20:22

    А бе вие нормални ли сте бе ? Пиян е бил тоя дето го пише .Не се излагайте и не говорете глупости.

Добави коментар:

Назад

Последвайте ни във Facebook

Обяви

виж всички
виж всички
виж всички

Анкета » коментари (1)

Одобрявате ли вдигането на цените на автобусните превози

Анкета » коментари (1)

Одобрявате ли вдигането на цените на автобусните превози

отговори
Да, нормално е при повишаване цените на горивата (13)
70% Complete
Да, но трябва да има повишаване и на качеството на услугата (32)
70% Complete
Не, защото не се прави нищо за условията на пътниците (70)
70% Complete
Твърдо не, това е спекула и печалбарство (50)
70% Complete
Не, защото държавата и общините дофинансират някои курсове (10)
70% Complete
Нямам мнение (4)
70% Complete