Върколаците Лев Инс ще играят в групите на ШЛ България

8 Октомври 2016, 07:52
(0) (0)
Прочетена: 2501 1

На 07.10 се изигра срещата реванш от предварителния кръг за влизане в групите на Шампионска лига България по мини футбол. Отбора на Върколаците Лев Инс разгроми гостите от Червена чета "Радецки". Още от самото начало на мача ботевградчани наложиха своята игра и бързо поведоха в резултата с гол на Иван Мишев. Последваха още няколко пропуска на Върколаците, като единствено блестящи спасявания на вратаря на гостите, запази резултата 1:0. В средата на полувремето след случаен гол за отбора на Радецки дело на Мариус Станколеско, даде импулс на своя отбор и те в рамките на 5 минути обърнаха резултата и поведоха с 1:3 с още два гола на Мариус Станколеско. След този шамар Върколаците се стегнаха и до края на полувремето успяха да изравнят резултата след голове на Деян Димитров и Весислав Димитров. Така завърши и първата част 3:3.

През втората част, на терена имаше само един отбор и това беше на Върколаците Лев Инс. Бързо успяха да натрупат комфортна преднина от два гола, техни автори бяха Деян Димитров и Весислав Димитров. Иван Мишев правеше каквото пожелае на терена и до края на мача реализира няколко страхотни гола, като окончателно разби надеждите на козлодуйци. Крае резултат 8:3. Играч на мача стана Иван Мишев, освен че беше най-добрия на терена вкара и четири гола. Така отбора на Върколаците Лев Инс очаква жребия за групите на ШЛ България.