Сряда, 17 Юни 2026, 12:54

Възрастна жена открадна пари и бижута от къща в Искрец

2 Юни, 10:17
(0) (1)
Своге - Новини
Прочетена: 3918 6


Разкриха за часове кражба на пари и бижута от къща в Искрец

Полицията в Своге разкри за броени часове кражба на голяма сума пари и бижута, извършена от частен дом в село Искрец.

Сигналът за престъплението е подаден в Районното управление в Своге около обяд на 1 юни. Собственичката на имота съобщила, че от дома ѝ са отнети значителна парична сума и различни бижута от бял метал.

На място незабавно е изпратена дежурна оперативна група, която е извършила оглед на местопроизшествието. Успоредно с това криминалистите са предприели активни действия за установяване на извършителя.

Работата по случая дала бърз резултат и само няколко часа по-късно полицията установила предполагаемата извършителка. Това е 66-годишна жена от същото село. Тя е направила пълни самопризнания и е предала част от откраднатите вещи и парични средства.

По случая е образувано досъдебно производство, а работата по документирането му продължава под надзора на прокуратурата.


Източник: balkanec.bg

Коментари (6)

  • Отговори (1) (0)
    1. добавен от: Анонимен 2 Юни, 10:48

    Браво ние чакаме вече 7 месеца и нищоо

    • (2) (0)
      1. добавен от: Анонимен 3 Юни, 16:00

      Ами,много работа когато ви дойде реда тогава, иначе ревете, че сме много.

  • Отговори (0) (0)
    2. добавен от: Анонимен 3 Юни, 21:37

    Дали малко записи от камери не са помогнали

    • (1) (0)
      1. добавен от: Анонимен 4 Юни, 07:57

      Човека е близък на семейството ,и като е на гости, близко до акъла, елементарно Уотсън.

  • Отговори (0) (0)
    3. добавен от: Анонимен 5 Юни, 11:28

    Ти го пуснеш на масата, то се завре под нея.

    • (0) (0)
      1. добавен от: Анонимен 5 Юни, 21:08

      Като е наш човек, как да го не пуснеш,нема как да знаеш.

Добави коментар:

Назад

Последвайте ни във Facebook

Обяви

виж всички
виж всички
виж всички

Анкета » коментари (2)

Одобрявате ли вдигането на цените на автобусните превози

Анкета » коментари (2)

Одобрявате ли вдигането на цените на автобусните превози

отговори
Да, нормално е при повишаване цените на горивата (18)
70% Complete
Да, но трябва да има повишаване и на качеството на услугата (38)
70% Complete
Не, защото не се прави нищо за условията на пътниците (80)
70% Complete
Твърдо не, това е спекула и печалбарство (57)
70% Complete
Не, защото държавата и общините дофинансират някои курсове (14)
70% Complete
Нямам мнение (4)
70% Complete