Петък, 29 Март 2024, 14:32

Ветераните на ФК Драгоман направиха равенство с ветераните на Ботев Ихтиман, но отпаднаха от надпреварата

16 Октомври 2019, 19:10
(0) (0)
Драгоман - Спорт
Прочетена: 1211 0

В мач реванш от турнира при ветераните игран днес, домакините от ФК "Драгоман" завършиха 1:1 с "Ботев" Ихтиман. На „Драгоман” им трябваше победа с два или повече гола за да продължат напред след като първия мач завърши 3:5 в полза на „Ботев”, но тава не се случи. Мача на стадиона в Драгоман изгледаха над 100 зрители. В първите минути по-активния тим беше този на „граничарите” и логично те откриха резултата с гол на Любомир Виденов още в 9 минута. След гола последва равностойна игра с моменти на минимален превес на домакините. При резултат 1:0 дойде и почивката на мача. През второто полувреме нещата на терена не се промениха кой знае колко. Въпреки по-настоятелната игра на ФК „Драгоман”, 10 минути преди края на срещата падна гол именно в тяхната врата. Така мача реванш завърши 1:1 и с общ резултат 4:6 напред продължава „Ботев” Ихтиман. Отлични прояви на вратата на домакините направи вратаря им Даниел Димитров.

Ключови думи: ФК Драгоман