Везенков-младши игра 10 минути срещу европейския шампион

4 Декември 2012, 10:32
(0) (0)
Правец - Новини
Прочетена: 1569 0

Александър Везенков игра 10 минути за своя гръцки тим Арис, в среща от първенството на южната ни съседка. Отборът от Солун обаче падна със 100:65 при гостуването си на европейския клубен шампион, и първенец на страната Олимпиакос.

Първото полувреме бе много равностойно, като след първата част Арис изоставаше само с четири точки - 28:24, а на почивката резултатът бе 46:40. През второто полувреме обаче Олимпиакос вече бе безмилостен, и вкара 54 точки срещу само 25 за Арис.

Александър Везенков се отчете с една борба и една открадната топка, както и една стрелба от тройката за времето си на терена.

Михалис Пелеканос бе най-резултатен с 16 точки за Арис, докато Костас Папаниколау завърши със същия актив за Олимпиакос.

Другият българин в гръцката елитна дивизия - Симеон Илиев - не игра при победата на Кавала като гост на КАОД със 73:72.

Източник: gong.bg