Започва текущ ремонт на участък от бул. „Ломско шосе“ (мостът над ж.п линията при жк. "Обеля" 2).
От 22.00 часа на 8.08 (петък) започва изпълнението на строителни дейности на пътното платно на бул. „Ломско шосе“ в участъка от ул. „107“ до бензиностанция „ЕКО“ - мостът при ж.п. линията в ж.к „Обеля“. Участъкът не е ремонтиран през последните години и е в лошо състояние. Целта е да се подобри безопасността на съоръжението.
По време на текущия ремонт пътната настилка на моста ще се фрезова и ще се асфалтира изцяло. За ремонтите дейности са избрани почивните дни на месец август, когато трафикът е по-слаб с цел да не се затруднява движението през работните дни.
По време на ремонтите дейности от 22.00 часа на 08.08.2025 г. (петък) до 23.59 часа на 10.08.2025 г. (неделя) включително, се забранява влизането на пътни превозни средства по бул. „Ломско шосе“ между ул. „107“ и бензиностанция „Еко“ при ул. „Васил Левски“ /мостът на ж.п линията в ж.к. "Обеля"/ .
От 23.00 часа на 08.08.2025 г. до 23.59 часа на 10.08.2025 г. автобусите от линии 30, 31 и 150 ще се движат по променени маршрути.
Публикувано на 5.06.2026г. 18:13 | Продава
Публикувано на 5.06.2026г. 11:02 | Дава под-наем
Публикувано на 5.06.2026г. 08:30 | Дава под-наем
Публикувано на 3.06.2026г. 17:09 | Продава
Публикувано на 2.06.2026г. 21:19 | Взима под-наем
Публикувано на 9.06.2026г. 15:59 | Търси
Публикувано на 9.06.2026г. 04:23 | Предлага
Публикувано на 8.06.2026г. 04:17 | Предлага
Публикувано на 4.06.2026г. 13:45 | Предлага
Публикувано на 4.06.2026г. 08:24 | Търси
Публикувано на 8.06.2026г. 15:48 | Продава
Публикувано на 30.05.2026г. 14:42 | Продава
Публикувано на 15.05.2026г. 10:54 | Продава
Публикувано на 25.04.2026г. 05:20 | Продава
Публикувано на 5.03.2026г. 07:18 | Продава
Нали толкова години лъжат, че ще се разшири. Каква беше логиката да разширят преди него , по 2 ленти, че и светофар, а поста си остава ТАПА ! В натоварените периоди , особено делнични дни, там е ад, в който минава голяма част от живота ни , чакайки в задръстване.
Съгласен съм с колегата по-горе. Нали щяха да го разширят до кръговото на Околовръстното? Защо ще харчат толкова пари и после ще ги разкопаят? Коя е фирмата и на кого е, а? Ще се лапка!
…. но пък на Бакърена фабрика на двупосочна улица има два моста
Текът дейности по отчуждаване, ще продължи към кръговото на метростанция Ломско шосе, след което по план трябва да продължи до един от пътните възли на околовръстния път. В обратната посока по Адам Мицкевич също, в някакъв момент ще бъде отчуждено и разширено по 2 плътна в посока.
Не вярвам да бъде осъществено,защото ще започнат обжалвания при отчуждаването на частните имоти,прехвърляне на споровете по различните съдилища,които при нас са много,като се започне от районни,мине се през ВАС,накрая ВКсъд и така до "края на света" метафорично казано.Винаги се иска собствениците на ЗЕМЯ и недвижима собственост,да получат по малко финанси,за сметка на печалбите на строителните предприемачи и ФИРМИ.,които владеят България.
ПОСКОРО КРУПНИТЕ ФИНАНСОВИ ОЛИГАРСИ И СЪДИЛИЩАТА ВЛАДЕЯТ СТРАНАТА НИ ,А ВСИЧКИ ЗНАЯТ ,КОИ КОНЦЕНТРИРАХА ЗА СЕБЕ СИ НАЙ-МНОГО КАПИТАЛ.БАНКИТЕ ВЛАДЕЯТ ХОРАТА И БИЗНЕСА-СПОМНЕТЕ СИ ПЪРВА ЧАСТНА БАНКА И КАКВО СЕ СЛУЧИ С НЕЯ,КТБ И КАКВО СЕ СЛУЧИ С НЕЯ и.т.н.