Неделя, 14 Юни 2026, 10:00

Вода изтича вече месеци от спукана тръба до автомивка "Мечката"

23 Септември 2012, 14:09
(0) (0)
Ботевград - Новини
Прочетена: 3236 1


Преди месец сигнализирахме за спукана тръба до автомивка "Мечката". Вследствие на аварията повече от 2 месеца изтичат стотици кубика вода. Гражданите питат защо в продължение на 2 месеца никой не предприема действия за отстраняване на аварията.

Ето първият сигнал тук

Източник: balkanec.bg

Коментари (1)

  • Отговори (0) (0)
    1. добавен от: Анонимен 24 Септември, 06:11

    Тази траба от 2 години я помня как тече..

Добави коментар:

Назад

Последвайте ни във Facebook

Обяви

виж всички
виж всички

Анкета » коментари (1)

Одобрявате ли вдигането на цените на автобусните превози

Анкета » коментари (1)

Одобрявате ли вдигането на цените на автобусните превози

отговори
Да, нормално е при повишаване цените на горивата (17)
70% Complete
Да, но трябва да има повишаване и на качеството на услугата (37)
70% Complete
Не, защото не се прави нищо за условията на пътниците (79)
70% Complete
Твърдо не, това е спекула и печалбарство (54)
70% Complete
Не, защото държавата и общините дофинансират някои курсове (14)
70% Complete
Нямам мнение (4)
70% Complete