Събота, 27 Април 2024, 12:04

Волейболните отбори на СУ „Христо Ясенов“ – победители за София-област в ученическото първенство

25 Март, 10:16
(1) (0)
Етрополе - Новини
Прочетена: 747 0

С подкрепата на Община Етрополе и Волейболен клуб Етрополе, миналата седмица в Спортна зала „Чавдар“ се проведе областното ученическо първенство по волейбол на София област. В надпреварата взеха участие повече от 20 училищни отбора в различните възрастови групи.

Момичетата и момчетата 5-7 клас на СУ „Христо Ясенов“ грабнаха купата за първо място. Първо момичетата, а на следващия ден и момчетата 5-7 клас извоюваха категорични победи и се поздравиха с първото място.

Така отборите на СУ „Христо Ясенов“, водени от Ралица Ботева и Симеонка Дочева се класираха за следващият етап от надпреварата - зоналното първенство, където ще срещнат победителите от областите Перник, Кюстендил и Благоевград.